Nevídaný obrat na Julisce. Po dvou gólech v nastavení Viktoriáni bouřili v šatně

Fotbalisté Viktorie Žižkov ve 22. kole druhé ligy dvěma góly v nastavení obrátili malé pražské derby na Dukle a zvítězili 2:1. Domácí na Julisce vedli od 78. minuty díky penaltě, kterou proměnil Sunday Faleye, ale v druhé a šesté minutě nastaveného času otočil stav střídající Daniel Richter.

Dukla nebodovala poprvé od trenérské změny a příchodu kouče Bohuslava Pilného. Žižkov ji přeskočil v tabulce a dostal se na průběžné čtvrté místo. Na postup mezi elitu už Viktoria dosáhnout nemůže.

Tabulku suverénně vede Hradec Králové, který může návrat do nejvyšší soutěže oslavit o víkendu.

Východočeský lídr druhé ligy má po remíze druhé Líšně 1:1 s Táborskem čtyři kola před koncem v čele tabulky desetibodový náskok. V případě sobotního domácího vítězství nad pražskou Duklou bez ohledu na zbylé výsledky oslaví návrat mezi elitu, kterou před čtyřmi lety opustil.