Aktuálně.cz Aktuálně.cz • Daily

Aktuálně.cz

Aktuálně.cz

Prokopnuté dveře a trojité střídání. Tak Trpišovský probral Slavii na Slovácku

Fotbalová Slavia v lize už rok neprohrála. Když ovšem v neděli ještě dvacet minut před koncem vedlo domácí Slovácko 2:1, musely se sešívaným vybavit loňské vzpomínky. Téměř přesně před rokem zaznamenali poslední ligovou porážku právě v Uherském Hradišti, kde tehdy prohráli 0:2.

Slávisté slaví v zápase Evropské ligy Slavia - Beer Ševa.

V probíhající sezoně je Slavia stále neporažená a suverénně vede tabulku Fortuna:Ligy. Loni prohrála jen dvakrát. Na startu jara nejdříve podlehla Bohemians a poté v dalším venkovním zápase 1. března 2020 i Slovácku 0:2. Od té doby neprohrála.

Nic se na tom nezměnilo ani v neděli, když sešívaní otočili zápas se Slováckem. Domácí v zápase dvakrát vedli, do kabin šli o poločase s vedením 2:1, ale k bodům se nakonec nedopracovali.

Read the article (2 min read)
Aktuálně.cz

Aktuálně.cz

Z Koukalové je opět Soukalová. A s přítelem Milošem čeká miminko

Někdejší mistryně světa v biatlonu a dvojnásobná olympijská medailistka Gabriela Koukalová oznámila v CNN Prima News, že je se svým aktuálním partnerem Milošem těhotná. Znovu také začala používat své rodné příjmení Soukalová. Její manželství s badmintonistou Petrem Koukalem se rozpadlo po čtyřech letech loni.

Gabriela Koukalová, brzy už opět Soukalová.

Podle webu Expres.cz je aktuálně Soukalová ve čtvrtém měsíci těhotenství. "Jsme obrovsky vděční, že nás s přítelem Milošem potkala tato radostná událost. Bereme to jako dar, kterého si moc vážíme a moc se na něj těšíme," uvedla Soukalová.

Read the article (1 min read)
Aktuálně.cz

Aktuálně.cz

Znovu nejlepší. Jaškin byl vyhlášen v KHL útočníkem měsíce února

Český hokejový útočník Dmitrij Jaškin z Dynama Moskva byl vyhlášen v Kontinentální lize nejlepším hráčem na svém postu za měsíc únor. Sedmadvacetiletý nejlepší střelec soutěže stejné ocenění získal i za listopad, kdy byl spolu s ním vyhlášen také brankář Dominik Furch z Dinama Minsk.

Dmitrij Jaškin slaví v zápase Česko - Itálie na MS 2019

Jaškin během devíti únorových zápasů nasbíral 13 bodů za sedm branek a šest asistencí a připsal si šest plusových bodů. Za dvě sezony v KHL po příchodu ze Severní Ameriky, kde hrál za St. Louis a Washington, byl zvolen nejlepším útočníkem měsíce celkově potřetí. Kraloval také v listopadu 2019.

Aktuálně.cz

Aktuálně.cz

Je vůbec něco, co Coufal nedokáže? Čeští válečníci mění mentalitu West Hamu

Není zápasu londýnského West Hamu, po němž by se hojně nemluvilo o českých reprezentantech. Vladimír Coufal na hřišti Manchesteru City zaujal výkonem i emocemi, Tomáš Souček je na Britských ostrovech znovu veleben za své gentlemantství.

Vladimír Coufal po utkání na Manchesteru City, které West Ham těsně prohrál.

Série podivuhodných příhod Tomáše Součka v Anglii nemá konce. Český záložník se kromě gólů a skvělých výkonů postupně proslavil kauzou odvolané červené karty, krvavým zraněním v obličeji, po němž pokračoval ve hře, a nyní dalším kouzelným momentem, který přispěl k jeho stále rostoucímu věhlasu.

Kamery čerstvě šestadvacetiletého hráče zachytily při příchodu na Etihad Stadium v Manchesteru.

Aktuálně.cz

Aktuálně.cz

Barcagate pokračuje, policie zatkla bývalého šéfa Barcelony

Španělská policie zadržela bývalého prezidenta fotbalové Barcelony Josepa Maria Bartomeua. Při pondělním zátahu, který proběhl na několika místech včetně klubových kanceláří, bylo zatčeno i několik dalších bývalých představitelů klubu.

Maria Bartomeu (Barcelona)

Podle španělských médií je polciejní akce pokračováním kauzy "Barcagate", která se týká podezřelých smluv s firmou, která měla pro Bartomeua vést pomlouvačnou kampaň na sociálních sítích.

Ta údajně byla zaměřena na sportovní rivaly i některé vlastní hráče, kteří vedení klubu dostatečně nepodporovali nebo mu přímo oponovali, například Lionela Messiho či Gerarda Piquého. Současně také mělo dojít k nadhodnocování smluv tak, aby z něj měly vybrané osoby finanční prospěch.