Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

Samozvaný #Bitcoin evangelista.

Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

Ja jen…kdybys nahodou na zitra nemel tema… @bratricek

adam22

You ever get the feeling you’re watching one of the greatest falls from grace of all time?

Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

Reknu k tomu pouze to, ze vim, co bude zitra u @bratricek v nahledaku… #HFSP

Radovan Vávra

Žádným způsobem jsem se na společnosti XIXOIO nepodílel. O jejím vzniku jsem se dozvěděl z jejich reklamní kampaně. Nikdy jsem jejich token nikomu nedoporučil. Jedna z mých firem chtěla jejich prostřednictvím vydat náš token. Nedošlo k tomu. Nikdo si náš token koupit nemohl. 💋

Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

Fear & Greed - cyklus chamtivosti a strachu🔴BK LIVE

💡Sentiment okolo Bitcoinu a "krypta" snad nikdy nebyl horší. Lidé toto odvětví odepisují, články (opět) píšou o konci Bitcoinu a nocoineři se smějí a tancují na pomyslném blockchainovém hrobě. Já ale vidím, že historie se zase jednou docela rýmuje... 💲Stream donaty: Bitcoin a ⚡Lightning Network: https://donate.btcknl.cz/donate/bitcoinovej_kanal Altcoin-donaty: https://1upcoin.com/donate/bitcoinovejkanal Klasické (fiat) donaty: https://streamlabs.com/bitcoinovejkanal/tip 💸Patreon: http://www.CestaKeKilu.cz 🚀 🙏Díky moc za podporu! 💱Kde koupit Bitcoin a jiné kryptoměny?

Read the article (1 min read)
Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

“Sampionat v Kataru je neuveritelny pruser. Proto fotbal jako sport selhal a konci. O vikendu o tom sepisu anti-fotbalovy manifest i kdyz jsem do balonu nikdy nekopla”

-Sugar Denny
Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

Petr Novotný

Jeden z největších podvodníků století Sam Bankman-Fried #FTXScandal se chystá vystoupit na mezinárodní konferenci NYTimes např. vedle Yellenové, Pence, Zuckerberga nebo Zelenského. NYT nevadí,že SBF jel podle Ponziho schématu horšího než v kauze Enron. twitter.com/SBF_FTX/status/159…

Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

@ales_vavra a @bratricek - rádi uvádíte tenhle account jako zdroj pro Tether FUD. Jenže on sdílí kdejakou pitomost úplně o všem. Nemáme žádnej důvod si myslet, že Binance má nějakej fin. problém a podívejte, co on seje... Proto ho beru s rezervou i v případě Tetheru.

Bitfinex’ed 🔥🐧 Alldafuda Research

Binance needs a billion dollar bailout. Except he claims it’s to help other firms. It’s bullshit. Same bullshit as FTX.

Binance has a hole they’re trying to fill in. www.coindesk.com/business/2022…

Bitcoinovej kanál

Bitcoinovej kanál

K te debate, ze BNB je neco uplne jineho nez FTT…tady to podepisuju ⬇️

☣️ Hyperbitcoinizator ⚡

@radek_barta @BitcoinovejKnl BNB je neregistrovaná akcie. Je jedno kam jde, vznikla nelegálně. Issuer je Binance a nemalou část rozdala mezi vlastníky. Funguje protože CZ zatím chytře drtí konkurenci. Ale přestane jakmile se začnou vynucovat již existující pravidla týkající se securit.