Dojnice

Dojnice

Jsem jenom kráva. Dojnice.

Dojnice

Dojnice

Kterou botu si obouváte první?
Dojnice

Dojnice

Nejdřív všichni povečereli u stolů Rönninge na židlích Jokkmokk a když bouře neustávala, uložili se do postelí Hemnes, zachumlali do pokrývek Strandmolke a spali a spali...
Dojnice

Dojnice

Řeší se nějaký vystřižený gay polibek z filmu, ale všem uniká to hlavní: Tři oříšky pro Popelku jsou demonstrací sexismu, kdy princ odmítá dívky, protože jsou moc staré, tlusté nebo mají velkou nohu.
Dojnice

Dojnice

Menší syn letos konečně pochopil, že Ježíšek není. Důsledek je opačný, než byste si mohli myslet... k Ježíškovi choval nábožnou úctu a nechtěl ho popouzet neúměrnými požadavky. Naopak o rodičích si myslí, že mají nejspíš tiskárnu na peníze...
Dojnice

Dojnice

Moje největší chvíle rozkoše na TW jsou, když mi účet s 25 followery založený před čtvrt rokem vysvětluje, co jsem to za idiota.
Dojnice

Dojnice

Znáte ty slovní úlohy o dvou vlacích, co jedou různou rychlostí proti sobě?
Tak to je jen slaboučký odvar proti tomuhle: když je jeden sourozenec testován pozitivně a jde do izolace, kdy a jak končí karanténa druhému sourozenci?
Dojnice

Dojnice

A ty ses scházel s Arifovičem kde?
Dojnice

Dojnice

Moje známá, která se odmítá očkovat, protože to je jen farmaceutický byznys a nenechá do sebe přece píchat nevyzkoušený svinstvo, hned první den pozitivity volá obvoďákovi o monoklonální látky.

Ty zřejmě nepocházejí z farmaceutickýho byznysu ale rostou na biopolíčku...
Dojnice

Dojnice

Tak to vidím úplně plasticky, jak manželka otevře dveře, z chlapa táhne pivo a whisky a říká ji "Lásko, to mi neuvěříš, ale hospoda tak zapadala sněhem, že jsem nemohl 4 dny přijít domů!"
www.novinky.cz/clanek/navstevn…
Dojnice

Dojnice

Jestli se za to akvárium pro Zemana nefakturoval aspoň milion a nedělal ho Balákův synovec, tak to vidím jako promarněnou příležitost.
Dojnice

Dojnice

Moje větší dítě si zcela programově přeje k Vánocům měkký dárky, třeba mikinu od Moona nebo boty Vans.
Holt jiná doba, moje měkký dárky v dětství totiž bývaly svetr, šála nebo ponožky, co upletla babička ze zvlášť kousavý vlny...
Dojnice

Dojnice

Na dopravní kolaps v Pardubicích stačí, když v Anenským podjezdu chcípne Wartburg.
Dojnice

Dojnice

Odhlasováno!

Magdalena🌈proti🏰

Přátelé kamarádi prosím hlasujte pro vybudování nové ptačí rezervace v ČR, kterou zaplatí velký tranzitní dopravce. Hlasování je už jen do zítra a musíme udržet náskok před Němci - klikněte na zelené pole "Clik and vote now" a vyberte projekt č.3 🙏🦆🌳🌼
www.raben90years.com/cs/eco-vo…

Dojnice

Dojnice

Mám známýho a ten má známýho a ten se dovolal na hygienu.
Dojnice

Dojnice

Takže prostředek na čištění bazénů, pak odčervovací pasta pro koně a teď AdeBlue. Jako milovník zvířat ovšem oceňuju, že se tenhle výzkum obejde bez trápení němých tváří a rovnou to ládujou do sebe.
Dojnice

Dojnice

Podařilo se mi zformulovat následující postulát:

Dětské boty, uložené na konci minulé zimy do botníku, jsou na začátku aktuální zimy vždy zásadně o jedno číslo menší.

Laik by řekl, že těm parchantům zase vyrostla noha.
Dojnice

Dojnice

Omikron se šíří 500 x rychleji. Tak logicky, když sem letí letadlem.
Dojnice

Dojnice

Venku -3°C. To je zas nějaký vládní opatření, aby člověk zůstal v posteli, ne?