Dojnice

Dojnice

Jsem jenom kráva. Dojnice.

Dojnice

Dojnice

Zajímavý komentář od představitele strany, která jednoho ministra zahraničí nechala shodit z okna a druhého pověsila. Asi byli málo noblesní.

Poslední skaut™

"Ani za časů Sovětského svazu se země nemusela zaprodávat do takové míry jako nyní. Posledním noblesním ministrem zahraničí, kterého tato země měla, byl podle mého mínění Bohuslav Chňoupek..."
© Vojtěch Filip 3. 12. 2020

Dojnice

Dojnice

Evropská komise zveřejnila svůj plán boje s dezinformacemi, který povede Věra Jourová.
Věra Jourová?? To snad musí být nějaká dezinformace nebo co.
Dojnice

Dojnice

Ministr Blatný ukončil vývoj české vakcíny.
Tvl, proč já se někdy nenachomýtnu k nějakýmu byznysu snů, jako je vakcína k hovnu nebo e-shop ve WordPressu za 300 míčů?
Dojnice

Dojnice

Ministr Havlíček má ochranku. A nevíte, má ji ten Havlíček z MPO nebo ten z dopravy?
Dojnice

Dojnice

To je v pořádku. Místo, aby se lidi hromadili v
obchodu, hromadí se před obchodem, protože každý ví, že koronavirus útočí pouze vevnitř.

CT24zive

Několik hodin po otevření obchodů a služeb se tvoří fronty zákazníků. Dovnitř totiž může jen jeden na patnáct metrů čtverečních. Velký zájem je hlavně o kadeřnictví, manikúry, oblečení, boty a nábytek.

Foto: Facebook/Mišu Šová

Dojnice

Dojnice

Schillerová říkala v Událostech, ze když vláda plánovala rozpočet na jaře, tak nemohla vědět, ze přijde druhá vlna epidemie. Přesně tak, přece každý soudný člověk věděl, že na podzim bude nejdůležitější ten zahrádkářský zákon.
Dojnice

Dojnice

Předpokládám, že ta přírodní matka, která odmítla svý dítě nechat očkovat proti tetanu, si ho v případě infekce odveze do lesní nemocnice.
Dojnice

Dojnice

Abyste neměli pocit, že na palici to je jen u nás...

František Lutonský

Rakušani od 24. prosince otevřou skiareály. Češi (a nejen oni) ale budou muset při příjezdu do desetidenní karantény.

Dojnice

Dojnice

Náš ústav se vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za tento politováníhodný únik jedů do Bečvy, ke kterému dochází maximálně třikrát za měsíc!
Dojnice

Dojnice

Říkám Druhákovi, že tréningy házené asi nebudou. On se diví proč. Tak mu říkám, že pan ministr si myslí, že trénovat se musí v rouškách a trenéři to odmítají.
Tak vykulené oči a rozhořčený tón jste ještě neslyšeli: "Ten pan ministr si myslí, že se s rouškou dá běhat a dýchat???"
Dojnice

Dojnice

Ty ryby začínají být v Bečvě evidentně cizorodý prvek.
Dojnice

Dojnice

Každý normální podnikatel si na šméčka a dotační podvody najde nějaký bezďáky s bydlištěm na radnici, jen Andrej to furt píše na Moniku a děti.
Dojnice

Dojnice

Europoslanec Fidesz József Szájer se v Bruselu zúčastnil homosexuálních orgií. Prostě karanténa je dlouhá a potmě je každá díra černá.
Dojnice

Dojnice

Kdysi v jedné nadnárodní firmě s velkou slávou spouštěli neco na způsob toho dálničního eshopu a taky to tak fungovalo.
Ředitele následně pozvali do Německa, vyslechli si jeho prezentaci a pak mu řekli "děkujeme, nechte nám tady ntb a klíče od auta" a ze Stuttgartu už jel vlakem
Dojnice

Dojnice

Jestli projde ten šmírovací zákon, tak úplně vidím, jak za 30 let Cibulka vydává seznamy tajných spolupracovníků hygienických stanic.
Dojnice

Dojnice

"Ukázali jsme vám, že e-shop funguje" je taková varianta na vysílání Rádia Jerevan:
Otázka: Viděla jsem v Leningradě maso, uvidíme ho i u nás?
Odpověď: Ano, výstavka je putovní.
Dojnice

Dojnice

Ten nefunkční e-shop, který měl od dneška prodávat dálniční známky, je vlastně v kostce celý náš dnešní příběh.
Dojnice

Dojnice

Lidé se bojí opětovného zavření obchodů a vykupují vánoční stromky. No, asi si dnes teda taky pro 2-3 půjdu, jistota je jistota.
Dojnice

Dojnice

Harry Houdini ohromoval schopnosti vysvobodit se, když byl těsně spoután, David Copperfield teleportací osob, které nechal přenést na druhou stranu sálu a Alena Schillerová každý den novým účesem, když byla všechna kadeřnictví zavřená.