Erik Tabery

Erik Tabery

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Tak to je příběh

New York Times World

The coronavirus had left him stuck in Portugal. But the idea of missing his father’s 90-year-old birthday was unbearable. So he loaded his 29-foot sailboat with canned tuna, fruit and rice and set sail for Argentina. nyti.ms/2VrRQEb

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Dnes jsme vydali další speciál. Je o městech v létě a vedl ho kolega @pavelturek. Máme z něj radost a věřím, že budete mít taky.

Týdeník Respekt

MĚSTO V LÉTĚ 🌇

Je tu nový speciál o nečekaném kouzlu rozpálených měst: Brno hédonistické • Ostrava žije i bez Colours • Tajuplný svět v centru Prahy • Adrenalin, cyklistika, prázdniny ve městě • Rozhovor s @hankatrest • Ilustrace Nikoly Logosové
➡️ www.respekt.cz/special/2020/me…

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Kdybyste marně hledali kolegy z Deníku N, tak nebojte, jde jen o technickou chybu.

Ján Simkanič

Omluva jménem redakce Deníku N za momentální nedostupnost twitterového účtu @enkocz, ale musíme vyřešit drobné technické komplikace. Nejde o nic vážného a věříme, že brzy bude vše v pořádku. Díky za pochopení.

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Myslím, že kritici tohoto tweetu mají pravdu. To video není o fake news šířené Trumpem, to jsem popsal nepřesně. A přesnost je důležitá. Je to od Trumpa jen další hloupý útok na média. Takže je to opravdu ideální dokument mého nepřesného tweetu.

Erik Tabery

Ideální dokument doby. Trump dělá kampaň proti fake news. A samozřejmě sám dělá fake news. CNN tohle nikdy nevysílala. Twitter to také označil za nepravdivé. Trumpovi to nevadí, protože jeho stoupencům to nevadí. Není to sice pravda, ale mohla by být. A to stačí. https://t.co/NJy3YNp7e4

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Ideální dokument doby. Trump dělá kampaň proti fake news. A samozřejmě sám dělá fake news. CNN tohle nikdy nevysílala. Twitter to také označil za nepravdivé. Trumpovi to nevadí, protože jeho stoupencům to nevadí. Není to sice pravda, ale mohla by být. A to stačí.
Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Spousta čtení. Kácení pomníků, rozhovor s Petrem Vokřálem o tom, jak to chodilo v ANO, pátrání po původu koronaviru, rozhovor s J. Novákem o jeho knize o Kunderovi, článek o vykopávkách v Letech u Písku a mnoho dalšího. Už dnes ve 12:00 ve čtečkách či v uších.
Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Respekt - nejlepší sportovní časopis na trhu 😀 Nikdy bych nevěřil, že si budu s takovým zaujetím číst rozhovor s hokejovým brankářem. TV série o sportu a hlavně ta o M. Jordanovi, to je jasný!