Erik Tabery

Erik Tabery

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

To je titulek. A já naříkám, jak jsou česká slova někdy dlouhá 😀 Je to z Die Zeit
Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Dělám teď každý den video na Instagram, kde doporučuji nějaké knihy, které jsem četl a považuji je za důležité. Ta videa jsou krátká, protože není čas. Možná je to úplně k ničemu, ale fakt mě to baví. To je celé hlášení :-)
Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Kedves magyarok, ha tweettel találkozol ezzel a fiúval, kérlek, vigye haza. Elveszett nagyapja mellett a prágai kastélyban. Köszönöm. Elnézést magyar, ez automatikus fordítás.

Jiří Ovčáček

Kedves magyar 🇭🇺 barátaim! Biztosítani szeretném önöket, hogy a legtöbb cseh 🇨🇿 polgár nem hisz abban a hazugságban, amelyet a liberális újságírók napjainkban terjesztenek Magyarországról.

(Elnézést kérek minden hibáért, automatikus fordítást használtam).

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Už jen načasování “debaty” o tak zásadní změně ukazuje necitlivost. A zvyšuje obavy. O tom jsem psal v aktuálním Respektu, musíme být více opatrní než kdykoli před tím.

Ondrej Kundra

Ministr obrany Lubomir Metnar navrhuje, aby v krizi mohl posilit premier na ukor Parlamentu. @RESPEKT_CZ spolecne s @Aktualnecz ziskal predkladaci zpravu a dokumenty k mozne zmene. www.respekt.cz/agenda/ministr-…

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Platilo to už před tím, ale teď je dobré jasně a nahlas říct: Sbohem demokratické Maďarsko.

Lili Bayer

Orbán wins vote to rule by decree. #Hungary

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Dnes má československá a následně česká vlajka sto let. Myslím, že je opravdu krásná. A mám ji navždy spojenou s touto působivou fotografií Jana Lukase, kterou jsme směli před pěti lety použít na obálku.
Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

Tady je inspirace, jak rychle se může vláda domluvit s domácími výrobci, když chce. Takový doplněk k dnešnímu skvělému dílu 168 hodin od @NoraFridrichova

Peedu Tuisk

Lithuania starts producing reusable N100 face masks. It took just 4 days from idea to government contract of 1 million units. Costs 1.5 EUR per unit, production capacity 10,000 / day.

www.lrt.lt/en/news-in-english/…

Erik Tabery

Erik Tabery, Respekt

To je mi moc líto. Upřímnou soustrast rodině.

Radek Nohl

Mezi zemřelými na nový typ koronaviru je zdravotní sestra z pražské Thomayerovy nemocnice. „Můžeme potvrdit, že doma zemřela zdravotní sestra z Thomayerovy nemocnice. S ohledem na přání rodiny nebudeme sdělovat žádné další informace,“ uvedl pro Seznam Zprávy mluvčí Petr Sulek.