Nej novináři na Twitteru

Tweety od novinářu a novinářek na předních místech podle "Čeští novináři a novinářky na Twitteru" http://mapamedii.cz/mapa/novinari-twitter/index.php

Nej novináři na Twitteru

Issue from

Roman Krejčík Roman Krejčík • 3× per day

Robert Záruba

Robert Záruba, ČT sport

Nový kanál pro vodní slalom v Tokiu projektovali stejně jako v Riu otec a syn Pollertpvi. Pohled z ruského kola je úchvatný.
Patrick Zandl

Patrick Zandl

Novinařina vzor Info a Jan Palička. Pointa není v tom, že tahle aktivistka přezdívaná „Sprayer-Oma“ to dělá 30 let. Leč v tom, že prematlala velkou zeď základovkou aby jí upraveny nápis vynikl, což se majiteli zdi nelíbilo...

Honza Palička

Čtyřiasedmdesátiletá Irmela Mensah-Schrammová se rozhodla, že bude přes nacistické a antisemitské graffiti na synagoze a židovských domech malovat srdíčka. Po zásluze byla odměněna pokutou 300€ a příkazem k úhradě nákladů řízení. Německo, náš vzor.

Erik Best

Erik Best, The Final Word

Podle Babiše musí Češi masivně zbrojit. Evropa řeší obchodní válku s USA, migraci, turecký útok proti Kurdům, brexit.
Proti komu teda to zbrojení? Trumpovi? Erdoganovi? Migrantům? Britům? Anebo vnitřním nepřátelům?
Bohumil Vostal

Bohumil Vostal, ČT 24

Skupina britských poslanců napříč politickým spektrem, která odmítá tvrdý brexit bez dohody, míří vlakem z Londýna do Bruselu. Setká se tam kromě europoslanců i s vysoce postavenými diplomaty 3 členských zemí, včetně Česka. @CT24zive

Peter Grant MP

Early start this morning to travel to Brussels with a cross-party group of MPs to ask the EU not to let Johnston crash us out without a deal.

Janek Rubeš

Janek Rubeš, Honest Guide

@wizzair hi there! I was gonna get a refund for my flight (requested on 16th sep) but the money never came. This was the reservation A5QHFL... thank you!
Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Půvabné.

Marek Ženíšek

Komunisté zvažují obrátit se na Evropský soud pro lidská práva kvůli církevním restitucím. Komunisté, pro které jsou lidská práva trnem v oku od samotného počátku #tonevymyslis

Robert Záruba

Robert Záruba, ČT sport

Kanál na veslování a kanoistiku. Kvůli větru a hlavně vlnám prodili start a cil. A zase: uklizeno, připraveno, chybí většinou jen drobné dodělávky.
Filip Rožánek

Filip Rožánek

Sněmovna se dnes pokusí obsadit i poslední volné místo v Radě ČTK. Rozhodovat bude mezi kandidátkou Pirátů Angelikou Bazalovou a kandidátem SPD Michalem Semínem.
Michal Kubal

Michal Kubal, ČT 24

Evropská diplomacie bude ještě zábavnější:
kromě setkání Fico-Fico (SK ex-PM a IT předseda sněmovny) by už brzy mohlo dojít na jednání Orban-Orban (HU PM a RO pověřený PM)

That's it. You read the whole issue.

Stop be distracted.
Grow healthy reading habits.

  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.
  • Read your sources at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No magic algorithms. The content is chosen by you and the professional editors you trust.