Nej novináři na Twitteru

Tweety od novinářu a novinářek na předních místech podle "Čeští novináři a novinářky na Twitteru" http://mapamedii.cz/mapa/novinari-twitter/index.php

Nej novináři na Twitteru

Issue from

Roman Krejčík Roman Krejčík • 3× per day

Bohumil Vostal

Bohumil Vostal, ČT 24

Další praktická rada při pandemii. Potvrzená už i z britské infolinky @parcelforce. Je lepší dát expresní dopis do krabičky (tedy balíku), aby se neztratil. @Ceska_posta_sp neví, kde zásilka je, natož @parcelforce. EMS tudíž z mého pohledu není spolehlivá (natož levná) služba.🧐

Bohumil Vostal

Praktická rada, když při pandemii potřebujete urgentně poslat dokument z Prahy do Londýna. EXPRESS MAIL SERVICE @Ceska_posta_sp přijde na 847 Kč, ale ani po měsíci nedorazí. Na infolince poradili, že zásilka (0,017 kg) měla být poslaná jako balík. Reklamace poběží až 3 měsíce. ⏳

František Lutonský

František Lutonský, ČT24

Boris Johnson má nový stoleček a říká, že Velká Británie bude stavět lépe, rychleji a zeleněji. Mezitím připravuje zákon o uzavření až 30 měst a regionů do karantény.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Okrajový postřeh: kritici Novákova životopisu vyčítají, že ho psal s předem utvořeným názorem na Kunderu, přitom on říkal, že k němu dospěl až po dvou letech studia. Vyčítají mu psychoanalýzu Kundery a zároveň dělají psychoanalýzu Nováka.

P.S. Nečetl jsem, nemám názor.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Ano, typické. Pár politikům se vyplatilo osedlat Ignoranci s arogancí, tak to frčí. Nárazy budou kruté. Bohužel i pro ty ostatní.

Ludek Stanek

Tohle je skvelej thread. A naprosto typickej myslim... https://t.co/pTmenSjYoA

Alexandr Mitrofanov

Alexandr Mitrofanov, Novinky.cz

Pan Vladimír Lukavský ze Zlína glosuje:
Nový ředitel lidického památníku E. Stehlík, dříve též předseda vědecké rady ÚSTR, řekl v rozhovoru pro Deník N toto: "Ve chvíli, kdy přesvědčíte národ, že ... jsme ...byli národem udavačů a švejků, seberete mu ideály a vzory,
Janek Rubeš

Janek Rubeš, Honest Guide

Na Karlove moste se pripravuje 500m dlouhy stul a spolecna hostina v rezii kavarnika Ondreje Kobzy.
Miloš Čermák

Miloš Čermák, IHNED.cz

Vynikajici vlakno o dvou ruznych typech imunity proti Covidu19, a proc nekteri lide nemusi mit protilatky, a ptesto mohli nemoc prodelat a jsou vuci ni castecne imunni.

Prof Francois Balloux

Over the last weeks, a substantial amount of new evidence has become available about immunity to #SARSCoV2. This information can be difficult to process and integrate. As such I felt it may be helpful to write a thread to summarise the information and provide some context.
(1/13)

Alexandr Mitrofanov

Alexandr Mitrofanov, Novinky.cz

iDNES: Premier Babis podle opozice odmitl, aby z tendru na dostavbu elektrarny Dukovany byli predem z bezpecnostnich duvodu vyrazeni Rusove a Cinani.

Maska padá.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Jsem na @FilipTitlbach opravdu hrdý. Jak v jednom člověku dokázal rozjet Studio N, je velká paráda, a je za tím spousta práce. Jen nechápu, proč si jednou za rok musí brát měsíční volno :))

Deník N

Podcast Deníku N zaznamenal za poslední měsíc víc než čtvrt milionu stažení. Všem moc děkujeme za přízeň a za to, že posíláte slovo dál. Během prázdnin se Studio N rozroste o další tvůrce. denikn.cz/390067/pet-epizod-st…

Jiří Kubík

Jiří Kubík, Seznam Zprávy

Daňové peklo nekončí. Ráno na @SeznamZpravy vypustíme do světa další díl.

Seznam Zprávy

Naše „sága“ o metodách berních úředníků pokračuje. Už zítra na webu Seznam Zpráv najdete novou reportáž o „daňovém pekle“. Přináší důkazy o tom, jak se finanční správa dívala na mizející majetek z jedné firmy do druhé a přišla tak o miliony.

Václav Dolejší

Václav Dolejší, Seznam Zprávy

Po výhradách ODS, Pirátů, SPD, komunistů, lidovců, TOP 09 a hnutí STAN se dnes probrali i vládní sociální demokraté a uvědomili si, že půlbilionový schodek je moc velký a že ty peníze ani nejdou utratit.

That's it. You read the whole issue.

Subscribe to newsletter

  • Read the best content selected by Roman Krejčík Roman Krejčík.
  • You will receive newsletter in your inbox Daily at 6:00, 12:00 and 18:00.
  • You can also subscribe using RSS feed.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.