Nej novináři na Twitteru

Tweety od novinářu a novinářek na předních místech podle "Čeští novináři a novinářky na Twitteru" http://mapamedii.cz/mapa/novinari-twitter/index.php

Nej novináři na Twitteru

Issue from

Roman Krejčík Roman Krejčík • 3× per day

Ján Simkanič

Ján Simkanič

Další nechutný pokus demokratů, nezastaví se před ničím! Neváhají ve svůj prospěch využít dokonce i pravdu!

Vláďa Foltán 🇪🇺

Trumpova mluvčí se profesně znemožnila tolikrát, že to nemá cenu počítat. Problém je, že každá její další sprostá a drzá lež je obratem vyvrácena. Ochota některých lidí ze sebe veřejně dělat ulhaného idiota je fascinující... https://t.co/2yCg5o5ZrM

Petr Honzejk

Petr Honzejk, Hospodářské noviny

Tohle je super. "Stát má omezovat výdaje" říká politik, který mocně horuje pro státni podporu byznysu postiženého lockdownem. Politici si dělali z lidi srandu vždycky, ale tohle je ultralevel;)

Petr Fiala

Někdo fakt nevěděl, že nižší daně jsou nižší příjmy státu? Já ano. A taky věřím, že stát má omezovat výdaje, má být menší, nemá se cpát do všeho, má nechat lidi žít a peníze jim zdanit jen v nejnutnější míře.

Robert Záruba

Robert Záruba, ČT sport

Právě dnes jsme náhodou při procházce starou Prahou natrefili na tuhle desku. Přesně 150 let, vyšlo to takhle na den. Dcerám jsme vysvětlili, že to není ten borec, co uvádí Stardance.
Alexandr Mitrofanov

Alexandr Mitrofanov, Novinky.cz

Nejdříve nechápavý premiér, nyní nechápaví biskupové.
Země dlouhého vedení.

Deník N

Česká biskupská konference podle stanoviska publikovaného na webu "nechápala Lipovskou jako svoji kandidátku". Na post radní ČT ji přitom nominovala právě ČBK.
denikn.cz/minuta/500361/

Ján Simkanič

Ján Simkanič

Vysoká škola farizejství

Deník N

Česká biskupská konference podle stanoviska publikovaného na webu "nechápala Lipovskou jako svoji kandidátku". Na post radní ČT ji přitom nominovala právě ČBK.
denikn.cz/minuta/500361/

Jindřich Šídlo

Jindřich Šídlo, Zprávy Seznam.cz

Ministr kultury objasňuje záhadu kina bez diváků.
Nemění se nic.
Takové je pravidlo, jak říkal Roman.

Lubomír Zaorálek

@ondrejlipar Ano,samozřejmě to vím,vždyť jsme to domlouvali u nás na @MinKultury s MZ a hygieniky,aby bylo možné streamovat, natáčet, včetně zkoušek v divadlech apod. Pro kulturu se tedy tím včerejším usnesením vlády = opatřením @ZdravkoOnline nemění zatím nic. Platí to samé, co už bylo možné

Bohumil Vostal

Bohumil Vostal, ČT 24

Největší londýnskou atrakcí při 2. lockdownu se stává galerie @tate. Umělkyně Chila Kumari Singh Burmanová neoklasickou fasádu zaplnila neonovými slogany plnými naděje, včetně podpory imigrantům. Sochu Britannie jako symbol britského imperialismu nahradila hinduistickou bohyní.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Přemýšlím nad umělou inteligencí a jímá mě skepse. Facebook mi jako první video doporučuje “Pozdrav z Řitky” od Heleny Vondráčkové.
Jaromír Bosák

Jaromír Bosák, ČT sport

Haland odešel ze hřiště v 85.minutě poté, co nastřílel čtyři góly za druhou půli. Střídal ho při své premiéře fotbalový zázrak Moukoko. Včera mu bylo 16 let a je nejmladším hráčem, který nastoupil v BL. V 88 zápasech za mládež. týmy nasázel 141 gólů. Za "19" 3 záp. =10 gólů.
Miloš Čermák

Miloš Čermák, IHNED.cz

Nikdo z techto lidi neexistuje. Ale stejne mam pocit, ze jsem tam v 11. vterine zahledl ministryni Schillerovou. Mozna ani ona neexistuje? A byla vytvorena AI algoritmem?

Mike Baker

Good morning. Here's an endless-loop gallery of A.I.-generated people.

There's a lot more to explore in this interactive article, which is one of the most remarkable pieces of digital journalism I've ever seen:

www.nytimes.com/interactive/20…

That's it. You read the whole issue.

Subscribe to newsletter

  • Read the best content selected by Roman Krejčík Roman Krejčík.
  • You will receive newsletter in your inbox Daily at 6:00, 12:00 and 18:00.
  • You can also subscribe using RSS feed.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.