Nej novináři na Twitteru

Tweety od novinářu a novinářek na předních místech podle "Čeští novináři a novinářky na Twitteru" http://mapamedii.cz/mapa/novinari-twitter/index.php

Nej novináři na Twitteru

Issue from

Roman Krejčík Roman Krejčík • 3× per day

Bohumil Vostal

Bohumil Vostal, ČT 24

Europoslanec Vondra si asi špatně přečetl větu v angličtině: Beaune did not explicitly advocate for French to replace English after Brexit. However, he said a post-Brexit Europe “which would work only in one language, would communicate only in one language would be a mistake."

Alexandr Vondra

Mnohokrát jsem upozorňoval, že po brexitu začne atak na angličtinu jako EU lingua franca. Prý, že syckuju. Od brexitu uplynuly 2 týdny a francouzská vláda už zatroubila do útoku. Welcome in Babel. https://t.co/6KVLxiIrUo

Michal Dusík

Michal Dusík, komentátor České televize

Myslím, že tohle je cesta, jak proočkovat i zapřísáhlé odpírače. Žádné vakcína je zdarma a povinně. Sehnal jsem jen 1000 kousků pod rukou, nemáte zájem?
Michal Kubal

Michal Kubal, ČT 24

J. Blatný: SZÚ podle plánu dostal jedno plato a měl pokyn postupovat podle prioritizace. Např. zajišťuje chod národních referenčních laboratoří, které pracují s infekčními vzorky. Je tam velká skupina lidí, kteří určitě do té skupiny patří, kteří zacházejí s infekčním materiálem
Michal Kubal

Michal Kubal, ČT 24

J. Blatný ke zjištění @SeznamZpravy: "V případě, že by opravdu ve Státním zdravotním ústavu nebyla respektována prioritizace očkováním tak, jak je určená, vyvodím z toho důsledky, včetně osobní zodpovědnosti. Povolám si ředitele SZÚ a budu po něm požadovat vysvětlení."
František Lutonský

František Lutonský, ČT24

Moc by mě zajímalo, kolik z těch 450 zaměstnanců Státního zdravotního ústavu se ozvalo svým vedoucím, že jejich přednostní očkování je v téhle situaci totálně za hranou.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Bývalý prezident se chce dostat do médií i za cenu toho, že bude hodinu sedět na záchodě v restauraci. OK, ale že to těm médiím stačí...
Jindřich Šídlo

Jindřich Šídlo, Zprávy Seznam.cz

Hlášení obecního rozhlasu. Opakuji, hlášení obecního rozhlasu.
Vakcíny nepřišly.
Konec hlášení.

Seznam Zprávy

Senioři mohou být o očkování informováni i obecním rozhlasem, míní Blatný. Objednat se budou moct i přes telefonní linku 1221.

Michal Kubal

Michal Kubal, ČT 24

Jan Blatný: "Není pravda, že by v této republice museli lékaři selektovat, koho napojí na přístroj nebo komu poskytnou jakou službu, nebo ne. A byl bych velmi rád, aby se takové nepravdivé informace dále nešířily."
Václav Dolejší

Václav Dolejší, Seznam Zprávy

Václav Klaus v živém vstupu v TV Prima vysvětluje, proč více než hodinu trávil v restauraci na záchodě.
Takže - bojoval za svobodu, protestoval, provokoval, vyjadřoval občanskou neposlušnost; nejednalo se o žádné zažívací potíže, jak by to mylně mohlo vypadat z titulků v mediích.
Miloš Čermák

Miloš Čermák, IHNED.cz

Ocekavam, ze vsichni ti kulichove, ktere naockovala tahle parta arogantnich neumetelu "mimo poradi", cerpaji od zitrka radnou dovolenou, a v sedm rano se hlasi jako dobrovolnici v LDN a na covidovejch oddelenich.
Petr Honzejk

Petr Honzejk, Hospodářské noviny

To protekční očkování na zdravotním ústavu bych bral jako praktickou výuku dějepisu. Takhle to milé děti vypadalo za socialismu. Kdo měl příbuzného na byťáku, dostal dřív byt. Kdo měl v rodině zelináře, měl banány. Jo a i tehdy se hlavouni tvářili jakože zděšeně, že se to děje.
Filip Horký

Filip Horký, Seznam Zprávy

Národní garda byla informována o možnosti využití improvizovaných výbušných zařízení při možném pokusu o útok na Kapitol - Politico

POLITICO

National Guard units are being told to prepare for the possibility that improvised explosive devices will be used by those plotting to attack the Capitol www.politico.com/news/2021/01/…

Ján Simkanič

Ján Simkanič

Odolný systém by se měl být schopen institucionálně postavit podobným egomaniakům včas. Vykázat je do patřičných mezí je jediná cesta. Protože dovedou respektovat jen sílu. Pak jsou ti nejmenší na celém světě.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Zítra velká reportáž z první linie v Karviné.

Deník N

Podívejte se, co vás v Deníku N čeká zítra:

- Vicepremiér Karel Havlíček ustupuje v podmínkách tendru na Dukovany
- Data o očkování denně nejsou, přiznal Babiš
- Reportáž: Nekonečný koronavirový očistec v karvinském Ráji
- Trasování nefunguje, třetina pozitivních nemá příznaky

Michal Dusík

Michal Dusík, komentátor České televize

Už začínám chápat, proč se očkuje tak pomalu, to aby se nezhroutil systém evidence ...

CT24zive

Elektronický systém evidence očkovaných podle Blatného prochází zátěžovými testy. Nevyloučil možnost problémů, sytém by měl ale zatížení unést, řekl.

Michal Kubal

Michal Kubal, ČT 24

Taky jsem zvědavej, jak ty dvojky skončí...

Míša B.

Na @CRoPlus poslouchám Rozpojené státy @MartinReznicek a souběžně čtu Pandemii @VojtechGibis @MichalKubal. Nemám to doposlouchaný ani dočtený, ale musím říct, že ve světle aktuálních událostí neexistují jiné dvě knihy, u kterých bych byla tak strašně moc zvědavá na druhý díl!

Michal Musil

Michal Musil, Magazín Reportér

Seznam 10 republikanskych clenu a clenek Snemovny reprezentantu, kteri hlasovali pro impeachment prezidenta Trumpa kvuli podnecovani vzpoury - obsazeni budovy Kongresu jeho priznivci, ktere se odehralo presne pred tydnem.

Matt Fuller

House impeaches Donald Trump 232-197, with all Democrats and 10 Republicans supporting impeachment:

The 10 Republicans:
1. Katko
2. Kinzinger
3. Cheney
4. Upton
5. Herrera Beutler
6. Newhouse
7. Meijer
8. Rice
9. Gonzalez
10. Valadao

Robert Záruba

Robert Záruba, ČT sport

That's it. You read the whole issue.

Subscribe to newsletter

  • Read the best content selected by Roman Krejčík Roman Krejčík.
  • You will receive newsletter in your inbox Daily at 6:00, 12:00 and 18:00.
  • You can also subscribe using RSS feed.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.