Nej novináři na Twitteru

Tweety od novinářu a novinářek na předních místech podle "Čeští novináři a novinářky na Twitteru" http://mapamedii.cz/mapa/novinari-twitter/index.php

Nej novináři na Twitteru

Issue from

Roman Krejčík Roman Krejčík • 3× per day

Alexandr Mitrofanov

Alexandr Mitrofanov, Novinky.cz

Před 55 lety získal funkci generálního tajemníka ÚV KSSS Leonid Brežněv.
V závěru vládnutí byl ve velmi špatném zdravotním stavu. Naposledy byl na veřejnosti 3 dny před smrtí, na tribuně Leninova mauzolea. Nebylo to utajené, novináři ven nemuseli. Vysílalo se to do celého světa.
Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Tohle je fakt nedůstojný a navíc úplně zbytečný. Nebo si Hrad vážně myslí, že si během Zemanova tříminutovýho projevu vsedě nikdo nevšiml, že mu dělá problém i to? Věk a nemoc nejsou ostuda, předstírání, že hlavy státu se netýkají, patří do střední Asie, ne střední Evropy.

Jiří Kubík

"Před jmenováním nastal okamžik, kdy novináři museli opustit sál, včetně kameramanů. Ti museli kameru vypnout a zakrýt krytem, nebo namířit ke stropu. Tak zněl pokyn ochranky." Tak @GavendaJaroslav popisuje chvíle na Hradě, než se ocitl prezident v křesle.
www.seznamzpravy.cz/clanek/nat…

Jiří Kubík

Jiří Kubík, Seznam Zprávy

Policie už se na základě zjištění @SeznamZpravy vrhla na Faltýnkův diář. „Monitorujeme zprávy v médiích a články jsou nám známé. Bližší informace k tomu náš útvar poskytovat nebude,“ uvedl mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Ibehej na @iROZHLAScz.

Markéta Chaloupská

„Skutečný vlastník – já” nebo „Prostějov olympijský – 30 mio”. Faltynkův diář prověřuje policie. @iROZHLAScz @Radiozurnal1 @CRozhlas s @ArturJanousek www.irozhlas.cz/zpravy-domov/f…

Jiří Pehe

Jiří Pehe

Hlásím, že ve světle tvrzení ministra Arenbergera, že až čtvrtina lidí čekajících na vakcínu by se nechala očkovat Sputnikem V, jsem provedl bleskový průzkum a zatím nenašel nikoho, kdo by tu vakcínu chtěl.
Jiří Pehe

Jiří Pehe

Nový ministr zdravotnictví @PArenberger tvrdí, že až jedna čtvrtina lidí, kteří se chtějí očkovat, by se nechali očkovat Sputnikem V. Kde ta data pan ministr bere? Existuje snad nějaká studie, podle které tomu tak je?
Ondřej Kundra

Ondřej Kundra, Respekt

👇

Zuzana Čaputová

Concerned about Russian military activity in and around #Ukraine and growing ceasefire violations & casualties in #Donbas. #Slovakia’s support for #Ukraine’s territorial integrity and sovereignty remains unwavering.

Robert Záruba

Robert Záruba, ČT sport

Liberec se muze stat prvnim finalistou extraligy. Sparta se pokusí odvrátit vyřazení s vědomím, že ze stavu 0-3 to v historii play off u nás ještě nikdo nedokázal. Plus prohrála s Bílými tygry 9 utkání play off v řadě. 16.40 Buly hokej živě na ČTsport. A pak Arsenal-Slavia tamtéž
Alexandr Mitrofanov

Alexandr Mitrofanov, Novinky.cz

To v Česku ví málokdo, ale v ruském mediálním prostoru se na různých názorových platformách čile probírá nadcházející válka, kterou Rusko rozpoutá proti Ukrajině.
Zároveň v Česku tlačí nejvyšší představitelé dvě hybridní zbraně ruského kremelského agresora - Sputnik V a Dukovany.
Ján Simkanič

Ján Simkanič

Výstižný smutný obrázek úrovně české politické scény by @JanWirnitzer.

Deník N

Glosa Jana Wirnitzera: Takovou podružnost jako konec ve funkci ať si vysvětlí ministr sám, řekl si nejspíš premiér Babiš. Však jde jen o třetího končícího ministra zdravotnictví za pár měsíců. denikn.cz/598440/blatneho-kone…

Jiří Pehe

Jiří Pehe

ČR už není na prvním místě na světě v počtu nakažených a zemřelých na covid-19, ale zato se probojovala do světové špičky v počtu ministrů zdravotnictví na 100 tisíc obyvatel za poslední rok.
Miloš Čermák

Miloš Čermák, IHNED.cz

A tady to mate, zacne to vymenou ministra v Cesku - a dlouhe prsty Hradu a Prymuly jsou najednou uz i v Nemecku!

AFP News Agency

#BREAKING Germany to talk to Russia about buying Sputnik jabs: minister

Alexandr Mitrofanov

Alexandr Mitrofanov, Novinky.cz

"V pátek 9. dubna 2021 proběhne za účasti premiéra, ministra zdravotnictví a ministra obrany v Národním očkovacím centrum v pražském O2 universum generální zkouška očkovacího centra."

Skromný dotaz: Nebylo by lepší rychlejší očkování?
Darina Vymětalíková

Darina Vymětalíková, ČT sport

Filip Pešán o D. Jaškinovi:
“Vypadá to, že ho nominovat nebudeme. Jeho zdravotní stav a celková situace ohledně jeho trénovaní v Moskvě není ideální a vypadá to, že podstoupí nějaký zdravotní zákrok. Nejsem schopen to potvrdit na 100%, ještě čekám na další info.” #novinkyzNT

That's it. You read the whole issue.

Subscribe to newsletter

  • Read the best content selected by Roman Krejčík Roman Krejčík.
  • You will receive newsletter in your inbox Daily at 6:00, 12:00 and 18:00.
  • You can also subscribe using RSS feed.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.