Filip Rožánek

Filip Rožánek

Novinář, mediální analytik, školitel sociálních sítí a digitálního marketingu. Dříve v @MarketingaMedia, @hospodarky a @CRozhlas. http://rozanek.cz/

Filip Rožánek

Filip Rožánek

Dukovany a Sputnik volají?

Josef Kopecký

Šéf SPD Tomio Okamura bude chtít ve Sněmovně nasbírat podpisy pro vyvolání hlasování o nedůvěře vládě @AndrejBabis, pokud vláda sama znovu nepožádá o hlasování o důvěře. „Je třeba rychlý vznik vlády nadstranických odborníků po dohodě s prezidentem republiky," řekl Okamura.

Filip Rožánek

Filip Rožánek

1. Chaoticky a neúčelně.
2. Nedůsledně, nepropojeně, zato draze.

Trefil jsem se? 🙃

Nadace OSF

Jakým způsobem stát a veřejná administrativa přistupuje ke strategickému využívání a práce s informacemi, jakým způsobem do svých politik a řešení zahrnuje digitální technologie? Vládní zmocněnec pro oblast IT @vdzurilla na #pandemicODE.
#opendatacr #opengov

Filip Rožánek

Filip Rožánek

Hospodářky mají ode dneška novou podobu na papíře, web má následovat v průběhu roku.
Filip Rožánek

Filip Rožánek

„Když jsme vyráželi do Benešova, seděl ve vlaku o čtyřech vozech jenom jeden jediný člověk. Něco takového se běžně nestává, tak jsem řekla, že mu za odměnu zazpívám. Zpívala jsem sice falešně, ale tvrdil, že jsem mu udělala radost. Od té doby jsem pána ve vlaku bohužel neviděla.“

Aktuálně.cz

Bláznivá průvodčí z Českých drah: Jsem psycholog na kolejích, lidi i objímám, říká magazin.aktualne.cz/blazniva-p…

Filip Rožánek

Filip Rožánek

A z Madety zase udělají dlouhý nos?

Radek Špicar

Mnoho firem testuje již měsíce, na vlastní náklady a dobrovolně. Plošně jsme připraveni celou akci spustit jakmile vláda potvrdí, že je na trhu dostatek testovacích sad a upraví legislativu tak, aby zaměstnavatelům umožňovala zaměstnance testovat.

Filip Rožánek

Filip Rožánek

„Člověk se tomu nemůže poddávat,“ shrnuje většinový názor starší muž na vozíčku bez respirátoru před obchodem v Dolním Rychnově. Je přesvědčený, že vzhledem ke svému hendikepu roušku ani respirátor nosit nemusí.

Seznam Zprávy

Už dva týdny nemohou vyjet za hranice okresu. Přesto si mnozí na Sokolovsku nepřipouštějí strach z viru, ani z přeplněných nemocnic. Důležité je se tomu nepoddávat, tvrdí. Druzí jim ale vyčítají, že si vážnost situace neuvědomují.

www.seznamzpravy.cz/clanek/v-z…

Filip Rožánek

Filip Rožánek

Občas se nemůžu ubránit dojmu, že se na sociálních sítích volalo po lockdownu především proto, aby se vzápětí mohly vymýšlet kreativní důvody, jak ho obejít. Zjevně chceme být černým flekem na mapě Evropy ještě dlouho, dokud země nebude úplně na kolenou.