MF Dnes – Praha

Zprávy z hlavního města i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu.

MF Dnes – Praha

Issue from

iDnes.cz iDnes.cz • 3× per day

iDnes.cz

iDnes.cz

Začíná i druhá liga a otestuje novinky: pět střídání a limit 300 osob

Momentka ze zápasu Jihlava - Dukla.

Půjde o první soutěžní zápas v Česku, v němž budou moci trenéři využít dočasnou novinku v pravidlech a provést pět místo tří střídání. Na utkání může být přítomno 300 osob.

Druhá liga na jaře stihla pouze jedno kolo od 6. do 8. března a poté ji stejně jako nejvyšší soutěž přerušila pandemii koronaviru. 

„Můžeme na startu očekávat, že chvíli potrvá, než si hra týmů sedne. Budou vidět zajímavé zápasy. Na úvod před námi stojí jeden z nejlepších soupeřů ve druhé lize,“ uvedl pro klubový web jihlavský asistent Josef Mucha.

Na Julisce budou k vidění hned dvě premiéry. 

Read the article (1 min read)
iDnes.cz

iDnes.cz

Příbramský trenér Horváth: Přípravné zápasy ukázaly, že máme velkou chuť

Zamyšlený trenér Pavel Horváth sleduje své svěřence.

Co vám naznačily tři přípravné duely?Přípravné zápasy ukázaly, že máme velkou chuť. Ale ukázaly i věci, které by se tam objevovat neměly. My samozřejmě v tréninku pracujeme na jejich odstranění. Aby to, co nám před pauzou body bralo, nám naopak nyní přinášelo zisk.

Můžete pojmenovat, co konkrétně vás nejvíce trápí?Až tolik se nám nedaří dostávat se do koncovky. Na druhou stranu jsme se trochu zklidnili, už to není takový hurá fotbal. Potřebujeme být produktivní, pokud chceme vyhrávat, potřebujeme dávat góly. Daří se nám to v tréninku, ale v těch přípravných zápasech tomu tak příliš nebylo.

Read the article (1 min read)
iDnes.cz

iDnes.cz

Dívka se s čtyřměsíčním dítětem nevrátila do ústavu, hledá ji policie

Pražští kriminalisté už několik týdnů hledají patnáctiletou dívku, která se nevrátila z vycházky do výchovného ústavu. Měla u sebe čtyřměsíční miminko, které soud již předběžně předal do pěstounské péče. Policisté nyní žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

Hledaná dívka, která se nevrátila do výchovného ústavu.

Kriminalisté dívku hledají od 8. května. Nevrátila se z vycházky zpět do výchovného ústavu mládeže v Černovicích na Pelhřimovsku.

„Dívka má u sebe čtyřměsíční miminko, které má být dle předběžného opatření vydaného soudem předáno do pěstounské péče,“ sdělila policejní mluvčí Lucie Drábková.

„Vzhledem k tomu, že se do současné doby všemi možnými prostředky nepodařilo dívku najít, žádáme o pomoc veřejnost,“ řekla Drábková.

Read the article (1 min read)

That's it. You read the whole issue.

Subscribe to newsletter

  • Read the best content selected by iDnes.cz iDnes.cz.
  • You will receive newsletter in your inbox Daily at 6:00, 12:00 and 18:00.
  • You can also subscribe using RSS feed.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.