Jakub Szanto

Jakub Szanto

zahraniční reportér České televize; tweety nevyjadřují oficiální stanovisko ČT

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Tak byvajet.

CT24zive

Astronauti aktivovali loď Dragon, kterou by se mohli evakuovat. K tomu ale přistoupit nakonec nemuseli. I proto, že modulu Nauka došlo palivo.

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Útok na japonskou loď ve službách izraelského obchodu stál život rumunského a britského námořníka. Zatím nespecifikovaný úder se stal u pobřeží Ománu. Před třeni dny zveřejnil britský tisk uniklou studii Íránských revolučních gard o útocích na měkké cíle včetně lodí.

Amichai Stein

#BREAKING: Zodiac Maritime says 2 crew membera killed in an attack on Israeli-owned merchant ship targeted off Oman in Arabian Sea

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

A představte si to štěstí, kdyby jim přišla rovnou kladivosrpová rudohvězda! Zábavné použití komiksu, média, které čeští komunisti - když ještě mohli - soustavně potírali jako imperialistický vynález.
Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Po Turecku začíná s plošnou třetí dávkou pro lidi 60+ i Izrael.

Amichai Stein

Starting Sunday: Israel will start giving a third shot of Covid-19 vaccine to citizens 60+ as a "booster shot"

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Pokus nacionalistické pravice prosadit izraelskou suverenitu na okupované 2/3 Západního břehu odmítla izraelská vlád vedená premiérem Bennettem z nacionalistické pravice. Bibi se snaží zatápět, seč může, ale chybí hlasy.

Gil Hoffman

The Knesset voted 64 to 50 against a bill calling for the government to express its sovereignty over all of Judea and Samaria, the West Bank. The coalition of @naftalibennett opposed the Likud's bill.

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Tohle si dejte! @DanielStach je jako ryba v kajaku. Strašně zajímavý výklad a ten rošťák se za celou dobu nezadýchá!

Daniel Stach

Na vodě o vědě a vodním slalomu.

Pro mě 1. vysílání z kajaku :)

Dlouhodobě úspěšní nejsou ti s největší hrubou silou, ale ti, co nejlépe používají hlavu.

Celé video o podrobnosti včetně osobního pohledu: www.facebook.com/Daniel.Stach…

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Ministr obrany Metnar ujistil, že pracuje na evakuaci afghánských spolupracovníků české armády. Plán se po zapracování formálních záležitostí má dořešit na příštím jednání vlády. „Není pozdě, spolupráce si vážíme a těmto lidem pomůžeme,“ slibuje. ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3…
Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Do roku 2003 platil Irák za východní arabskou zeď proti rozpínavosti Íránu. 2003-2011 způsoboval íránským vůdcům pohled na mapu s vojáky USA na východ i západ průjem. Teď má Írán vlastní vojáky v Iráku a US odcházejí z něj i z Afghánistánu. Well done, George, Barack and Joe.

The Times of Israel

Biden announces end of American combat mission in Iraq www.timesofisrael.com/biden-an…