Jakub Szanto

Jakub Szanto

zahraniční reportér České televize; tweety nevyjadřují oficiální stanovisko ČT

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Po Mogherini žádná změna. Také Borell je stejně ostrý vůči USA a Izraeli (nepodařená snaha o EU shození Trumpova plánu ze stolu) jako je zbabělý vůči Rusku. Jeho hackeři napadli Gruzii, USA i UK to odsoudily. V Borellově prohlášení po slově “Rusko” ani stopy.
Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Je to dva roky, co se bohatý ksindl rozhodl, že 27letý novinář nesmí žít. Jiný lidský odpad si nechal zaplatit za to, že ho střelí do hrudníku. Jeho přítelkyni střelil do hlavy. Dva mladí lidé ve Střední Evropě 21. stol. zahynuli, protože někomu byli nepohodlní. RIP MK a JK.
Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Tenhle dokument doporučuje jeden zpravodaj a jeden ex-zpravodaj ČT.

Bohumil Vostal

Byla u toho. Nenechte si ujít! Dokument ‘Iljušinem za americkým snem’ Petry Flanderkové, exzpravodajky ČT v USA a editorky zahraniční redakce. Dnes ve 20:05 na @CT24zive o první cestě prezidenta Václava Havla na Island, do USA a Kanady v únoru 1990.

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Nejméně jeden útočník zavraždil 9-11 lidí v hessenském městě Hanau. Oběti jsou podle zdrojů Turci v kavárnách s vodními dýmkami. Pachatel je po smrti. Více informací na @CT24zive.

cap2020

#Hanau au moins 11 personnes ont été tuées et plusieurs blessées. L'auteur présumé et une autre personne ont été retrouvés sans vie.
Les motifs ne sont toujours pas clairs

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

V pražských tramvajích řádí Střihoruký Edward. Nebo nějaký jiný magor s nůžkami.

ČT Praha a st. Čechy

‼ Hledá se „kadeřník“ z tramvaje ✂
Kriminalisté hledají pachatele, který ženám v tramvajích stříhá vlasy.💇‍♀ V tuto chvíli policie eviduje pět případů. Policisté se domnívají, že by takových případů mohlo být více. Proto žádá další poškozené, aby se přihlásily.
Zdroj: PČR

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Erdogan Paša zvyšuje rytmus úderů na válečný buben. Pokud se syrské síly v Idlíbu nestáhnou za linii, zahájí turecká armáda rozsáhlou operaci. Po vzájemných srážkách mezi oběma armádami je už 13 mrtvých Turků a 51 Syřanů.

Baxtiyar Goran

#BREAKING: Erdogan threatens 'imminent' operation in #Syria's Idlib if Damascus fails to withdraw behind Turkish positions - via @AFP.

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Jeden kanadský veterán, co osvobozoval svět za druhé světové války, jedny sté narozeniny a jedno malé přání. Rádi jsme se s dětmi kamarádů přidali. Všechno nej, Frede! A díky!
Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Obávám se, že společnost @boltapp_praha se z tohoto průšvihu pouhým vyhazovem té kreatury nevylíže. Viděl bych to na dlouhodobé jízdné zdarma pro napadenou dámu a příspěvek na výcvik vodících psů. Pro začátek. Uber si už tímhle prošel, jeden by si myslel, že se ostatní poučí.

ČT24

Řidič sdílené taxislužby Bolt na pražském Žižkově vyhodil z auta nevidomou ženu. Řidič odmítl vzít do auta jejího vodícího psa. Žena nechtěla vystoupit, protože měla jízdu už zaplacenou, taxikář ji následně násilím vyhodil z auta a z místa odjel.

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Vyrovnávání si účtů s novinářem na tiskovce. Nový vrchol politické elegance.

František Lutonský

Útoky politiků na novináře se zdají být čím dál promyšlenější.
P.S. Moc by mě zajímalo, za co úřad vyhodil 400 tisíc, když mohla paní hejtmanka normálně odpovědět. Příležitostí má víc než dost.

Jakub Szanto

Jakub Szanto, ČT 24

Nad Bagdádem vycházejí mučedníci. Za pomoci výdobytků západního marketingu v Iráku propagují východní hrdlořezy.

Louisa Loveluck

Good morning, Baghdad. 🇮🇶