Červencové novinky: Noviny nově umožňují editorům přidávat názory a komentáře

K papírovým novinám od nepaměti patří komentáře a názory. Je to způsob, jak editoři novin mohou zasazovat "objektivní" fakta do kontextu. Případně je to prostor, kde noviny otvírají celospolečenská témata.

Noviny na Kairly s komentáři

Proto máme velkou radost vám představit novou možnost pro editory na Kairly. Ti nově mohou k vybraným článkům přidávat vlastní komentáře, případně vybrat související tweet(y), které článek glosují.

 Editoři tak mohou uplatnit své editorské schopnosti a zasazovat informace do kontextu, případně vyjadřovat své názory. Čtenáři se na oplátku mohou těšit na mnohem "bohatší" vydání svých oblíbených novin.

Toto je jen začátek. Naším dlouhodobým cílem je vzít to nejlepší ze starých papírových novin a nabídnout to v digitální formě. Chceme, aby lidé byli informování skrz zpravodajství připravované profesionály, kde zaznívají všechny kritické hlasy.

Další novinky

Opravili jsme mnoho drobností. Vylepšujeme i propagační stránky a registrační proces, abychom ho zjednodušili pro nové uživatele.

Na čem pracujeme?

Příští měsíc bude ve znamení vylepšování editorských komentářů a obecně se chceme zaměřit na možnosti editorů při správě novin. Chceme vylepšit i onboarding pro nově registrované uživatele.

Jako vždy budeme rádi za zpětnou vazbu.

Tady je několik ukázek novin s editorskými komentáři:

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.