Červnové novinky na Kairly: Noviny mohou mít více editorů

V květnu jsme Kairly otevřeli veřejnosti a umožnili lidem  si importovat RSS zdroje ze svých stávajících RSS čteček. Na tom jsme dále pracovali a nyní můžete přímo přidávat RSSka jednotlivých stránek. A s tím jsme předělali i celou stránky pro přidávání RSS zdrojů.

Noviny mohou mít více editorů

Postupně se začínáme zaměřovat na větší možnosti editorů novin. Doposud editoři mohli noviny spravovat pouze sami.

 Každé kvalitní noviny jsou však výsledkem práce mnoha lidí. Proto nyní umožňujeme zakladatelům novin přidat i další lidi, kteří mohou pomáhat s editací novin.

Ukázka novinek

Nová stránka pro přidávání RSS zdrojů.

Přepracovaná stránka nastavení novin, kde editoři mohou přidat své kolegy a kolegyně.

Uživatelské testování a zpětná vazba

Máme i malou prosbu. Kairly chceme neustále vylepšovat. Nejlepším způsobem, jak toho docílit je mluvit s vámi uživateli a sledovat a poslouchat, co se vám na službě nelíbí a jak byste ji vylepšili, aby se vám lépe používala.

Pro tyto účely pořádáme uživatelská testování přes Skype, které trvají zhruba 30 - 40 minut a mají následující průběh. Zavoláme si přes Skype. Tester s námi nasdílí obrazovku a pak začne používat Kairly a říkat, jak to používá a já se ho doptávám ne nejrůznější detaily. Je to takový neformální příjemný rozhvor, který nám velmi pomáhá obejvovat menší ale i větší nedostatky.

Pokud byste byli ochotní nám pomoci nebo znáte někoho, kdo by byl ochotný si s námi popovídat, neváhejte ozvěte se mi na můj email jan.mikula@kairly.com. Díky.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.