Čeština pomalu přichází na Kairly

Za uplynulé dva týdny jsme se zase o něco pokročili. Začali jsme postupně překládat Kairly do češtiny. Ještě to nějakou dobu potrvá, takže pokud preferujete češtinu, uvidíte na některých stránkách mix češtiny a angličtiny.

Zjednodušili jsme odebírání autorů. Je sice hezké, že si lidé mohou nastavit, jak často a kdy chtějí daného autora odebírat, ale speciálně pro začínající uživatele je velmi těžké si uvědomit, kdy a jak často si chtějí daného autora číst.

Proto nyní, když si přihlásíte autora, tak automaticky ho budete dostávat každé tři hodiny s možností si jednoduše načasování změnit podle vašich potřeb.

Hodně se teď soustředíme na lepší importování obsahu z různých webů. Např. obrázky z některých zdrojů se nezobrazovali. To je už teď opravené. Oprav a vylepšení v této oblasti plánujeme mnohem víc. Například dlouho nás trápí, že některé zdroje mají velmi dlouhé perexy, které kazí dojem z timeliny.

Kromě překladů, lepšího importování obsahu pracujeme na lepší navigaci skrz aplikaci, lepším onboardingem pro nové uživatele a taky přemýšlíme, jak zatraktivnit Explore stránku, abyste mohli lépe prozkoumávat nové noviny a autory.

Přidali jsme i několik nových zajímavých autorů. Namátkou Deník N, Investigace.cz, Neovlivni.cz, blog Najím se a zhubnu a mnoho dalších. Mrkněte do Explore.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.