Kairly

Máme nové tlačítko: Doporučujte svým followerům zajímavé články a vydání novin

Hlavním cílem Kairly je, aby lidé opravdu četli jen to, co je zajímá. Na Twitteru a Facebooku vám timelinu fakticky určují vaši kamarádi. V kombinaci s jejich záhadnými algoritmy se velmi často mění vaše timelina v chaos. Proto u nás má člověk timelinu pod svou plnou kontrolou a čte jen ty lidi, které chce a v dobu, v jakou mu to vyhovuje.

Na druhou stranu sociální sítě nabízejí zajímavý způsob, jak si skrz své kamarády a lidi, které sledujete, rozšířit obzor. Tyhle dvě věci se snažíme vybalancovat.

Tlačítko Doporučit

Proto přicházíme s novým tlačítkem Doporučit (obdoba retweetu a sdílet), pomocí kterého můžete svým followerům doporučit zajímavé články a vydání novin. Těm se pak zobrazí souhrnný příspěvek se všemi vašemi doporučeními.

Jako vždy budeme rádi, za zpětnou vazbu, co si o této nové funkci myslíte.

Nové noviny

Roman začal vydávat i dvoje nové zajímavé noviny. Ti z vás, kdo rádi pečou, jistě ocení Moučníkové tipy na víkend, které vycházejí každý pátek v 9:00.

Fanoušci aut a technologií se pak každý čtvrtek mohou těšit na magazín Elektromobilita s výběrem nejlepších článků z oblasti elektrických aut.

Přemýšlím, jak nastartovat kvalitní žurnalistiku. Proto se po večerech lopotím na Kairly.

Kairly

Čtěte jen to, co vás zajímá.