Nová homepage a nové twitterové noviny

Naše homepage byla původně zpíchnuta za pár hodin jen, abychom tam něco měli.  Minulý týden jsme ji nahradili novou, jednodušší a hlavně srozumitelnější. Prezentujeme tam také naše nové ústřední heslo "Čtěte jen to, co vás zajímá.", kterým naši platformu představujeme.

Chystáme i dedikované stránky pro nezávislé novináře a blogery, malá vydavatelství a think-tanky, které chceme použít k cílenému oslovování těchto skupin, aby publikovali na Kairly a v dohledné době začaly přes Kairly vydělávat.

Nové noviny

Máme i dvoje nové noviny, které se zaměřují na Twitter. Nej novináři z Twitteru nabízí přehled tweetu od 30 nejvýznamnějších českých novinářů. Parodický deníček zase nabízí tweety od nejlepších zejména českých parodických účtů, jako je falešný Dan Ťok nebo Jaromír Faltýnek.

Opravili jsme i mnoho menších či větších chyb, které jsme objevili po spuštění kreditového systému.

Co chystáme dál?

Chystáme možnost odebírat noviny přes RSS, případně si je nechávat posílat emailem. Tuto možnost děláme zejména pro lidi, kteří ještě nejsou na Kairly registrovaní.

V minulosti jsme několikrát předělávali onboarding pro nové uživatele. Stále s ním nejsme plně spokojeni. S tím chceme předělat i současnou stránku Objevujte, tak aby bylo snažší nacházet zajímavý obsah.

Dejte nám zpětnou vazbu

Dejte nám prosím vědět, jak se vám nová homepage líbí a jak vám zní nový slogan. Díky.

PS: Mám velkou radost, protože jsem si na Kairly vydělal svoje první peníze. :D

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.