Novinky na Kairly: Nechte si noviny zasílat emailem nebo do RSS čtečky

Chtěli jsme udělat Kairly užitečnější i pro neregistrované uživatele. Nyní si lze nechat posílat upozornění na nové vydání novin emailem. Rovněž jsme přidali možnost odebírat noviny pomocí RSS. Pokud byste rádi tuto možnost využitli, jděte na detail novin např. na Malostranské noviny a odskrolujte úplně dolů.

Pozastavené předplatné

Kreditový systém jsme zavedli teprve nedávno a jedním z velkých problémů bylo, že mnohým z vás, kteří Kairly zkušebně používají, došly kredity. To způsobilo, že vaše předplatné novin či autorů bylo pozastaveno. Problém byl, že jsme na to nijak neupozrňovali a člověk si toho vůbec nemusel všimnout. Výsledkem bylo, že timeline byla chudší než obvykle.

Nyní čtenáře upozorňujeme přímo na timeline a na dalších místech v aplikaci, že nevidí vydání novin či články autora, protože nemají dostatek kreditů.

Čemu jsme se dál věnovali?

Navštívili jsme debatu v Knihovně Václava Havla na téma Novináři v ohrožení, která se věnovala i vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka. Pracujeme i na propagačních podstránkách, které budou cílit na nezávislé novináře a blogery, malá nezávislá vydavatelství a think-tanky a bude jim vysvětlovat, proč by měli začít vydávat na Kairly. Představíme je příště.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.