Kairly

Novinky na Kairly: Nechte si noviny zasílat emailem nebo do RSS čtečky

Chtěli jsme udělat Kairly užitečnější i pro neregistrované uživatele. Nyní si lze nechat posílat upozornění na nové vydání novin emailem. Rovněž jsme přidali možnost odebírat noviny pomocí RSS. Pokud byste rádi tuto možnost využitli, jděte na detail novin např. na Malostranské noviny a odskrolujte úplně dolů.

Pozastavené předplatné

Kreditový systém jsme zavedli teprve nedávno a jedním z velkých problémů bylo, že mnohým z vás, kteří Kairly zkušebně používají, došly kredity. To způsobilo, že vaše předplatné novin či autorů bylo pozastaveno. Problém byl, že jsme na to nijak neupozrňovali a člověk si toho vůbec nemusel všimnout. Výsledkem bylo, že timeline byla chudší než obvykle.

Nyní čtenáře upozorňujeme přímo na timeline a na dalších místech v aplikaci, že nevidí vydání novin či články autora, protože nemají dostatek kreditů.

Čemu jsme se dál věnovali?

Navštívili jsme debatu v Knihovně Václava Havla na téma Novináři v ohrožení, která se věnovala i vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka. Pracujeme i na propagačních podstránkách, které budou cílit na nezávislé novináře a blogery, malá nezávislá vydavatelství a think-tanky a bude jim vysvětlovat, proč by měli začít vydávat na Kairly. Představíme je příště.

Přemýšlím, jak nastartovat kvalitní žurnalistiku. Proto se po večerech lopotím na Kairly.

Kairly

Čtěte jen to, co vás zajímá.