Novinky na Kairly: Nová navigace, onboarding, český překlad, lepší importy článků a další

Včera jsme nasadili významnou aktualizaci. Opět jsme si pohráli s navigací a opět jsme ji zjednodušili.

Kompletně jsme přepracovali tzv. onbaording, tedy první obrazovku, kterou uvidí nově registrovaný uživatel. 

Český překlad

Dokončili jsme i první verzi českého překladu. Nepochybně narazíte ještě na mnoho problémů. Například neumíme správně skloňovat množná čísla apod. Ale blížíme se. Pokud na nějaké chyby narazíte, budeme vděční, pokud nás na ně upozorníte.

Krásnější články

Poslední velkou změnou je lepší importování článků, díky kterému budou i články u některých "problematických" autorů zobrazeny hezky čitelně.

Další maličkosti

Na stránce Subsriptions je nově postraní panel, který informuje o posledních vydáních novin a o nových autorech na Kairly.

Na stránce Explore jsme zrušili horní grafickou hlavičku, aby bylo více místa pro samotný obsah. Se stránkou Explore máme více plánu. Chceme ji změnit tak, aby lidé objevovali nové autory a noviny skrz skutečný obsah.

Marketing a propagece

Vydali jsme i nový článek zabývající se současnými problémy v žutnalistice. Tentokrát jsme se věnovali tomu, proč současné modely placeného obsahu na internetu zatím nejsou úspěšné.

Také se potkáváme s nejrůznějšími lidmi, získáváme zpětnou vazbu ohledně Kairly a diskutujeme budoucí spolupráci. V pátek jdeme na konferenci o koncentraci vlastniciví médií v ČR a Evropě.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.