Zpětná vazba má pro nás cenu zlata

Za uplynulý týden jsme udělali zase pár krůčků a to hlavně díky lidem, kteří nám poskytli během vývoje mnoho cenné zpětné vazby, na základě které jsme udělali několik změn.

Topics jsme nahradili automatickými novinami

Zrušili jsme tzv. topics u autorů s velkým množstvím obsahu, jako je třeba Aktuálně. Topics nám umožnili rozdělit obsah podle kategorií - Domácí zprávy, sport, kultura atd. Místo toho jsme je změnili na klasické noviny. To má dvě výhody.

Za prvé jsme se zbavili konceptu, který aplikaci jen komplikoval a byl stejně pro většinu lidí neviditelný. Ale hlavně díky tomu máme mnohem více novin. A právě noviny by měli být hlavním elementem celé platformy. Hlavně pro nové uživatele by to celé mělo být mnohem pochopitelnější.

Mrkněte na stránku Explore, jaké "nové" noviny máme.

Zjednodušili jsme odebírání autorů

Mnoho lidí mělo problém s nastavováním času, kdy chtějí nějakého autora dostávat. Většině lídí se líbí nějakým způsobem zorganizovaná timelina, ovšem nemají ponětí, když si přihlašují autora, kdy přesně ho chtějí dostávat.

Rozhodli jsme se proto, přidat novou možnost "Immediately", kde dostanete obsah od autora kdykoliv, když něco nového vydá. Zachováváme rozdělení do časových zón, takže reálně nový obsah od autora můžete vidět každé tři hodiny.

Opravili jsme zase mnoho drobných chyb a pokračovali ve vylepšování celé infrastruktury, aby zvládla větší nápor lidí.

Marketingové aktivity

Začínáme totiž Kairly mnohem více propagovat. Vydali jsme první článek z celé série, která se má zabývat současnými problémy v žurnalistice.

Založili jsme také účet na Twitteru, stránku Facebooku a LinkedIn, kterou chceme používat k větší propagací služby.

O dalších plánech a novinkách zase za týden. Ještě jednou díky za veškerou zpětnou vazbu. To je to, co nám pomáhá nejvíce.

Modern news platform
for demanding readers

Subscribe to thematic newsletters prepared by professional editors.

  • Read your newsletters at regular time you want. E.g. every day at 9am.
  • We update your timeline only every 3 hours. Because that's sane.
  • No notifications. No endless scrolling. No addiction and FOMO.