Jan Moláček

Jan Moláček

Od září 2018 redaktor Deníku N. Dříve zahraniční zpravodaj ČT, reportér pořadů Na vlastní oči a Reportéři ČT a moderátor Radiožurnálu.

Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Rezignace Vojtěcha znamená jediné - Babiš si uvědomil, že ho koronavirus může politicky ohrozit. Babiš se tím snaží řešit svůj problém, ne náš. Zda se rozhodl řešit akutní problém země (nebo aspoň řešení nepřekážet), to teprve uvidíme.
Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Jistou nepatrnou naději vidím ve skutečnosti, že sílu pokusit se dostat ČR do ještě větších sraček má pouze polovina tandemu prezident/premiér, který na tom obvykle spolupracuje.
Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Babišovi nezlomí politicky vaz ani spektakulární selhání, které sledujeme v přímém přenosu. Od populistů jejich voliči nežádají kvalitní výkon funkce, ti se proto nemusejí obávat ani následků svých chyb.

Pokud máte chuť, přečtěte si celý komentář.
denikn.cz/439836/babis-muze-by…
Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Andrej Babiš naprosto zanedbal přípravu na druhou vlnu c-19. Budu to psát dál, nemyslím, že by si někdo toto banální konstatování evidentního faktu mohl vyložit tak, že nemá chodit na onkologické prohlídky. Nezávislá média dělají svou práci, měl by to konečně zkusit i premiér.
Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Jak tuhle HN udělaly ten virtuální rozhovor s Havlem - nešlo by tu umělou inteligenci přeprogramovat na Zemana a nabídnout Primě? Nebylo by to asi složitý, nic novýho neřekl už asi pět let. Prima by mohla by mít prezidenta každej tejden a on by mohl mít pyžamovej zbytek mandátu.
Jan Moláček

Jan Moláček, Deník N

Je vidět , že se i politikům vyplatí mít rovnou páteř. Nejen, že si dosud neznámý Vystrčil zjednal respekt doma i v zahraničí, ale ještě ani nebude muset chodit na schůzky se Zemanem.