Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Ztracený v Říši středu a 100% falešný. Glosátor českého bizáru. Surreal a Dada. Tweets are based on true events. Parody account. Jen tak si tu plkám.

Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Přesně tak. @jindrichsidlo má naprostou pravdu.

Můžeme se Babišovi smát jak chceme, že je blbost, aby si jako senior kupoval jízdenku, ale on svojí message vyslal.

Zdražit jízdné dva měsíce před volbami je naprosto netaktické a přebije to spoustu dalších témat.

Seznam Zprávy

„Neschopnost porozumět Babišově strategii je zoufalá. Pokud se opozice vážně nechá vtáhnout do debaty o každé s prominutím blbosti, kterou jim Andrej Babiš předhodí, bude neustále o krok zpátky,“ píše @jindrichsidlo v komentáři👇

www.seznamzpravy.cz/clanek/kom…

Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Naprosto na komoru.

Vlastimil Válek

Ve FN Brno nezemřel ani jeden člověk na komplikace COVID po druhé dávce vakcíny. Všichni, co zemřeli, nebyli očkování. Jako náměstek FN Brno mám naprosto přesná data. A umírání to bylo dost hnusné Popírače mám na háku tak jako všechny pitomce. Darwin to vyřeší.

Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Bydlení není drahé. To jen vy máte málo peněz 😂
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

To bylo zbytečných obav, že shození Babišovy vlády, přinese vládu Miloše Zemana, která odstřelí šéfa BIS Koudelku a přitom to Babiš udělá klidně sám…
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Není větší ironie, než když je kvůli demonstraci proti covidovým opatřením zavřené metro a půlka centra, kde protestující vyřvávají něco o svobodě a člověk si musí zajít 6 kilometrů navíc…
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Začínám mít pocit, že se nám rýsuje lídr kandidátky Volného bloku v Praze.

Lukáš Pollert, lékař, sportovec

Svět se ocitnul v covidovém šílenství. Kdo o tom pochybuje je očerňován. V dalším kole bude odstraňován. Je to zase jiný typ světové války. V něčem mi to připomíná studenou. Ale ta byla proti druhé straně. Zde je to doslova v nás, bohužel na celém světě.

Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Berlín.

Zatímco tady spolu fungují auta, cyklisti, koloběžky i chodci, protože ulice i chodníky jsou dostatečně široké, tak u nás to řešíme tak, že kreslíme na náhodných místech cyklopruhy a vymýšlíme dementní omezení.

Ten rozdíl je do očí bijící.
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Právě jedu v Berlíně tramvají, která končí na Schillerstrasse. Představuji si, že tam je černá díra na peníze a obří instragramová budka.
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

A Jaroslava Bábu ke skoku do výšky…

Patrik Nacher

Teď jsem si vlastně vzpomněl, že jsem před lety přivedl Lukáše Krpálka k judu a Jiřího Prskavce ke kajaku 🤣🤭

Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Je skvělý, když má země jednoduchý web v angličtině, kde zjistíte během 5 minut podmínky vstupu ze všech zemí světa, sjednáte si cestovní pojištění, a kdybyste měli s čímkoliv problém, je na stránce odkaz na podporu na Telegramu.

Ta země se jmenuje Ukrajina.
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Izrael začíná důchodcům podávat 3. dávku vakcíny Pfizer.

My jim dáme tři kila.
Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

Trochu to připomíná Svěráka v Cimrmanech a neschopnost opustit myšlenku. Už chybí jen vzpomínky na to, jak babička dělala rajskou.

Český rozhlas

Nejhezčí vzpomínky na léto má premiér Andrej Babiš spojené s prázdninami u prarodičů. „Na prázdniny jsem býval u babičky a u dědy. Měli zahradu, králíky, včely, děda dělal med, babička byla keramička. Takže já jsem se vždycky moc těšil na prázdniny.“ region.rozhlas.cz/andrej-babis…

Jie Ťien-ming

Jie Ťien-ming

No country for young men

Andrej Babiš

Skvělá zpráva pro všechny naše seniory! Sněmovna právě schválila vládní návrh navýšení důchodů o 300 korun nad rámec valorizace. Celkově se důchody od příštího roku navyšují o 758 Kč měsíčně. Hnutí ANO pokračuje v rekordním navyšování důchodů, které vždy prosazovala naše vláda.