Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruh, 1987‒1989 generální tajemník, vdovec

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruzi, jábychtotak jakseřekne uvedl na správnou: Soudruh Forejtek už tady skoro byl, to je pravda, ale bylo mu vysvětlený prostě, že má zahájit návrat z toho jakbyseřeklo tunelu, poněvač má ještě čas, ať prostě pošle někoho jinýho - toho, kerý měl už dávno přijít a nepřišel.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Já se vám na celej logdan můžu, soudruzi, vysrat tohleto! Poněvač já jsem v logdaně už od července a já jsem prostě abychtakřek nevypozoroval u sebe žádný jako zlepšení. Situace mam na mysli.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tu jste to, soudruhu Klausi, v minulosti trochu přešvihnul abychtakřek.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tady soudružka Dozorcová má plnou pravdu. Už se ale nezmiňuje prostě, proč je v té ČSSR tak rozvinutá ta úroveň. Života. Poněvač ona asi se domnívá, že ten lid už zapomněl, kdo to bychřekl dovedl k té prosperitě, k těm prostě zítřkům. Světlým. Atakdál.
Že to byla ta naše strana!

Dana Drábová #jduSeTakyBodnout

"Nejsme banánová republika. Jsme Česká republika, jedna z nejbohatších a všestranně nejúspěšnějších (to je objektivní fakt) zemí světa. Není žádný vážný důvod, abychom byli s covidem v tak hlubokém průšvihu, v jakém jsme."
@petrkou ,@enkocz

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Při těch potížích na té bychřekl psychologické bázi, při té prostě deprézi mně, soudruzi, vždycky pomohlo sledovat tyhle grotesky se soudruhem Čaplínem.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruzi, to nemá bychřekl obdoby! Tenhle soudruh Dominátor mě uplně rozvařil prostě. Drzost tohleto!
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Dnes je v kalendáři Valentýna. Soudružko Těreščenková, všechno nejlepší, hlavně to zdraví, poněvač to je bychřekl to nejdůležitější. Atakdál!
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tak soudruh Hořlavý už je taky mezi námi. Je to veliká ztráta bychřekl, poněvač já prostě, soudruzi, jsem přesvěčen, že Zdeněk byl ten nejlepší šéfreaktor, kerýho prostě ta naše svobodná žurnalistika kdy měla.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Já jsem, soudruzi, zastával funkci generálního tajemníka ÚV, kerou jsem tam prostě vykonával, poněvač ten lid to žádal. To je všeobecně známá věc. A pak přišel ten Havel! Ale co chci říct: Za tohle daný období nesu plnou politickou odpovědnost. A nejde to na někoho svést. Nejde.

Lenka Benešová 🐇&🐍&🐲&👑&👤

Premiér @AndrejBabis evidentně trpí výpadky paměti. #vladavrahu

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Ty sis měl, soudruhu @AndrejBabis, už dávno prostě zakotvit do Ústavy vedoucí úlohu ANO ve společnosti a ve státě, poněvač jste abychtakřek předvojem dělnický třídy, a poněvač ten lid to žádá, vy plníte jeho vůli prostě tohleto. Atakdál! Končim hovor.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Na tom teplickém majdanu byl prý i soudruh Husák. To je lež, soudruzi!
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Kdo sere vítr, přivolá bouři. Kerá prostě přijde. Při té sklizni mam na mysli.

CT24zive

Pražská policie prověřuje čtvrteční incident ve sněmovně, při kterém poslanec Volný fyzicky napadl jiného poslance, pro podezření z výtržnictví.

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Už je to dlouhý, soudruzi. No ať si to někdo zkusí bejt půl roku v urnovym logdauně.

Složitý prostě. Záležitosti.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Ten já dobře znam, soudruzi. Velice dobře. Mam na mysli pocit z náhlýho ipíčmentu. Věřte mi, to neni med lízat prostě. Neni, poněvač to je bychřekl jako když přeruší se holubici mír. Prostě jeden den jste generální tajemník ÚV a druhý den nejste, poněvač jste vypíčován tohleto.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

To mně, soudruzi, připomíná ten útok na Zímův palác, kerý v listopadu 1917 začal tu revoluci v říjnu. Tehdá taky se v určitých kruzích řikalo, že se v paláci mocných prohání lůza. A to prostě bylo třeba jim odmítnout. Poněvač byl soudruh Lenin ňáká lůza tohleto? No nebyl prostě.

novinkycz

Trumpovi příznivci vtrhli do Kapitolu, kde se potvrzuje Bidenovo vítězství www.novinky.cz/zahranicni/amer…

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Přišel mezi nás, soudruzi, nový malý soudruh. Šikmé rasy. Kerý vypadá, že mu neni do smíchu. A taky je u něj jedna abnormalita k povšimnutí, poněvač toho prostě si hned každej povšimne, kdo vidí. Mam na mysli jak je celý jakbyseřeklo dutý, až jako bezorgánový prostě.