Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruh, 1987‒1989 generální tajemník, vdovec

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Z toho si nic nedělej, soudružko. Moje Květena byla, eště před smrtí mam na mysli, taky takovej jakbyseřeklo zmatkář. Přectav si, že jednou prostě, to jsme šli na ňákou akci charakteru stranickýho, si vobula na nohu místo boty kabelku! A botu nechala plavat! Na plotně. V polívce.

Milena Hrdinková

Cílem 🇨🇿 je zachování aktuální úrovně kohezní alokace. Koheze je klíčem pro pokračování konvergence, která je jádrem evropského projektu a ze které těží všechny členské státy. Tradiční politiky navíc také stále více financují nové priority, a to je v zájmu celé 🇪🇺. #MFF #EUCO

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Právě jsem dotelefónoval se soudruhem Fálmrem Vojtou. Situace je dobrá, poněvač ta pepka prostě byla podchycená včas. Myjokardan má na stabilizovaný bázi a jeho rytmus života se abychtakřek znormalizoval a zkonzolidoval na 70 úhozů za hodinu. Teplota je 36 celzijí. V konečníku.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Lenin ochraňuj tenhleten soudruhovo srdeční sval.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Sleduju ty záznamy schůzí, kerý probíhaj na tý bázi Národní radě, a je to bída prostě, soudruzi. Já si myslim, když mam dát stanovisko, že jesli prostě v následujícím pětiletce nedojde k přirozený obnově kádrů, tak že to prostě bude dál špatný i horší.
No bude se vidět za 5 let.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Já tady nejsem na pobavení!
Vod toho jsou tady jiný. A jestli si někdo myslí naopak ten opak, tak to ať si to rovnou vyhodí z kopýtka prostě, poněvač já tvitruju myšlenky na bázi idejí, kerý jsou serijózní. Končim hovor.

Soňa Mazalová

@Milous_Jakes Milouši, vaše tweety mě, vždycky pobaví. Kde se ve vás bere ten, dalo by se říci neutuchající, optimismus?

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruh Vatanabec to ví. Že prostě stáří má být střídmé - potom bývá dlouhé. Všecko v poklidu prostě, bez toho zbytečnýho stresování a rozčilování. Bez šarvátek. To je abychtakřek recept univerzální.

ČT24

Je mu 112 let, brzy mu bude 113 a pyšní se titulem nejstaršího muže světa. Seznamte se s Japoncem Chitetsuem Watanabem, který se narodil v roce 1907 v Nigérii. A jeho recept na dlouhověkost? „Žádný hněv a hodně smíchu.“

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tohleto já neuznávam, soudruzi. Slavit Mezinárodní dne milenců, kerý prostě se milujou, no to bychřekl k ničemu nepřispívá. Milovat se má jako pernamentně, každý večer. Se soudružkou ženou. A soudruzi, kerý nemaj toho partnera, aspoň prostě vonanovat. Taky pravidelně. A s láskou.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Já nevim jestli je tohleto dobrej nápad, soudruzi, nabízet tu naší kandidátku někomu jenom jaksi na tý bázi, že byl kvalitní jako chytač prostě. Toho touše. V kerým dosáhl úspěchy, to ano, poněvač prostě bychřekl kvalitně reprezentoval ten náš rozvinutej sport, ty TJ i ten ČSTV.

Dominik Hasek

Tvl, myslím, že jsem se stal historicky prvním (bývalým) sportovcem reprezentantem, kterému bylo od 17.11. 1989 veřejně(ale možná i jakkoli) nabídnuto členství v KSČM (dříve KSČ). Prosím historiky o kontrolu, zdali po dnešku držím primát, který mi už nikdo nevezme😇 https://t.co/D553drxB2b

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

To je v pořádku. Poněvač soudruh Krtek byl vysoce kvalitní candát prostě. A bude z něj vonbucman, kerý abychtakřek má co nabídnout tomu lidu. Dělnýmu. I jinýmu koneckonců. Prostě je kapacita jakseřekne. S tou erudicí. A má zkušenostě. Kerý jsou bohatý. Atakdál!

ČT24

Poslanci zvolili novým ombudsmanem Stanislava Křečka.

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Silně nepěknej sen, soudruzi. Vzbuzenej hrůzou jsem teď tohleto! Poněvač zdálo se mně, že prostě skonal soudruh prezident Zeman. Uplně abychtakřek zcepeňel. A to spřežení koňský zvěře táhlo ten dvoukolák. Prahou prostě. Uplakanou. Byl to velice chmurnej sen. Až neradostnej.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Jábychřekl tolik, že samozřejmě náboženctví jako takové neni přítelem komunistikých idejí tohleto.

ČÚTI

“Byla postavena, ať už kaplička nebo boží muka, jako poděkování Panence Marii za to, že se kněžně Leontině narodilo dítě. A já si myslím, že to je krásné, protože, jak se říká, dítě je dar Boží,” uvedl pan prezident. Celý projev zde: www.hrad.cz/cs/prezident-cr/so…

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Teď jsem si uvařil čaj s příchutí šveskovou a jdu si pustit kvalitní seriál Velitel z prostředí ČSLA. Takový už se dneska nenatočej prostě. Zlatej Československej státní televizor.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Dnes je tak neobvyklá teplota, až bychřekl extrémní, vzduchu mam na mysli, že jsem vyšel prostě s tim moučníkem na balgón. Hledim na tu Prahu prostě a vzpomínam na tu éru rozvinutýho budování, a na všecky, i na ty poslední funkcijonáře, na přecedy základních organizací atakdál.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruh Borovský to má v hlavě narovnaný abychtakřek správnym směrem.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

To jsou úplně zbytečný řeči tohleto, soudruhu Bapeši. Poněvač to je akorát neustálý prostě vopakování frází, kerý jsou na bázi mlácení vyprázdněný slámy bychřekl. Tim cepem prostě. A výsledkem je, že nula vod nuly prostě, a všecko je to niveč.

Papež František

"Písmo svaté nás dále provokuje tím, když hovoří o křesťanské lásce. Boží slovo neustále připomíná Otcovu milosrdnou lásku, která od dětí požaduje, aby žily ve vzájemném souladu."

Papež František vyhlásil 3. neděli v mezidobí (letos 26.1.) jako neděli Božího slova.

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Zapnu si tohleto Leotévé, poněvač očekávam, že tam budou lvi prostě. V tý savaně. A šimpanci! A tam jenom jedna soudružka hlasatelka na faulenci, kerá prostě si to tam celý abychtakřek roztlemila na mě, mi řiká z tý vobrazovky: Póď hezky lízat mojí píču.
No kde to jsme, soudruzi?