Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruh, 1987‒1989 generální tajemník, vdovec

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

To mě teda pěkně jakseřiká nasrali s tim Kobylevem! Já se styděl, soudruzi, když ho tam houpal. Na tom laně mam na mysli. Jeřáb! Atakdál! To prostě překročilo veškerý meze tohleto. Končim hovor.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Naštívila mě soudružka z vedlejší jednotky. Bytový. Taky je osamělá a taky byla ve straně. I ve Svazu žen. Tak jsme diskutovali po sousedsku tu situaci, kerá je a přišli jsme k uzávěru, že prostě na nás funkcijonáře je tenhleten Kovit devatnácka krátkej, poněvač jsme jak tuříny.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Situace se vyvinula teď takovým způsobem, že ty Černoprdelníci jsou v korekci a kostely maj zavřený.
No já myslim, soudruzi, že to všecko bychřekl se vodvíjí v správným směru. Směru prostě, kerý už dávno byl určen a vytýčen. Prostě k tý konzolidaci a celospolečenský normalizaci.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tady soudružka zahlídla údajně něco na tom internetě.
Svatá prostato!

HolkazPrahy

Někde na internetu jsem zahlédla diskusi o tom, zda se v roce 1953 mohla matka Andreje Babiše setkat na rychlovku s Miloušem Jakešem.
Jedině tak lze vysvětlit Babišovo blekotání. :)))

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

K tomu se připojuju!
Poněvač, soudruzi, tenhle generální tajemník ÚV KSV soudruh Gujen Futronk projevil velkou prostě porci lásky, kerá je čistá až nezkalená abychtakřek, nejenom k tý naší straně, ale i k tomu lidu. Poněvač on má tohleto zanícení prostě. Pravý a nezfalšovaný.

Vojtěch Filip

I přes Twitter musím poděkovat svým vietnamským přátelům, zejména GT ÚV KSV a prezidentu VSR Nguyen Phu Trongovi, kteří přes povinnosti uspokojit vlastní potřeby, pomohli udělením vyjímky při zajišťování první dodávky roušek a dalšího zdravotnického materiálu pro naši vlast. Díky

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Takový nepěkný jev se nám tady rozbujel bychřekl. Hlavně mezi lidma. A sice, že prostě odmítají možnost nechání si poskytnutí.
A přitom my máme tyhlety gargarizátory, i rengény máme, všecko.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Právě vstupuju do třetího roku pětiletky.
Při tý příležitosti chci dát vyjádření toho poděkování všem, kerý prostě mi vyjadřují tady průběžně podporu. Znamená to pro mě nemálo. Vlastně hodně. Poněvač v mym věku už, já vám povim, soudruzi, neni to med lízat.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

My intelektuální máme rádi tenhle prostě inteligentní humor:
Potakají se soudruzi Sokrates, Seneka a Hajnrych Hajne. A soudruh Sokrates se zeptá soudruha Seneky: Kde si Hajne hajne?
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

To byl tak pěknej projev, soudruzi!
Já z toho se prostě eště pořád vzpamatovávam tohleto, poněvač takovej bychřekl ve mně to vyvolalo pocit štěstí, že šlo až vo zdraví. Vždyť já měl málem zastavení z toho projevu. Srdeční mam na mysli.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tady soudružka Papalášková šíří jakseřekne poplašenou zprávu. Ale to by eště nebylo to nejhorší. Poněvač jsou tady lidi na tom Tvítě, prostě jsou tady takový lidi, kerý si myslí, že budou jenom kritizovat. Že oni jsou těmi určovateli, co se má dělat, nebo nemá se dělat.

Pavla Palaščáková

Tady ten soudruh je velmi nebezpečný, bych řekla. Vytváří dojem, že tihle soudruzi byli takoví milí, zábavní, lidoví a neškodní popletové. Bacha na něj, je to past. https://t.co/sEvb8FXT6U

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Byl tu donašeč. Soudruh prostě z týhle donášecí služby. Dovezl bedýnku konzerv, v kerých je ten brávek na sádle. A kolínka. I jiný. Polotovary. Jsem rád, že dojde abychtakřek k přestavbě toho meny, poněvač ten šveskový knedlík už mně leze krkem. Udělam si teď chutnej koronaguláš.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Soudruzi, já to chápu, že soudruh Prymule má o ten lid důchodovýho typu tu starost, že prostě nechce to potcenit to riziko, kerý je.
Je doporučovaný, že nákup nám maj zajistit ty mladý. Jenže mý mladý, syny mam na mysli, oba už jsou bychřekl věku, kerý je silně pokročilý tohleto!
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Já nevim, proč prostě soudruh Votočka zmiňoval zrovna mě tohleto. V tom přenose. Televiznim mam na mysli. Co jako to mělo znamenat? Poněvač člověk dělal dobře, mnoho straně dal, i tomu lidu koneckonců, honil bychřek ten hospodářský rozvoj atakdál, a teď mám být za šaška králíkum?

Ondřej Nováček

Š. Votoček, šéf Nemocnice Slaný pro @CT24zive: "Nemáme respirátory, je to velké zklamání pro zdravotníky. Co předvádí premiér, je skandální. Zavřít hranice by vymyslel i Miloš Jakeš. Pokud se nakazí zdravotníci, je tu italský scénář. Používáme roušky, které jsme si nechali ušít."

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Proč tolik povyku když kladu otázku?
No soudruzi, snad jsme rozvinutá zkultivovaná. Vemte si příklad ze mě. Země. Já jsem v tom nejvohroženějším, věkově mam na mysli, množině. No a povykuju? Né prostě. Poněvač já si uvědomuju, že z dlouhodobýho hlediště jsme stejně všichni mrtví.
Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

No to vám to trvalo, soudruzi, než jste to pochopili. Dokonce i tady soudruh Vrabenec už se abychtakřek probudil a uvědomil si, že prostě jen společnými silami na té bázi Národní frontě můžeme porazit ty virusy, stejně jako v tý minulosti se zvítězilo nad černym záškrtem tohleto.

Richard Brabec

Byla to dlouhá debata na dnešní vládě a uvědomujeme si,že přijatá opatření jsou tvrdá. Ale bez nich bychom neměli šanci epidemii zastavit. Buďme k sobě ohleduplní, pomáhejme si a společně tu potvoru porazíme! https://t.co/8CGcI22DsT

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Ten dělnej lid ale zajímá, jaká je bojovitost v tom Sboru národní bezpečnosti, soudruhu Švajnere. A né prostě prázdný tlachání pořád dokola tohleto. A jiný věci, kerý jsou nepodstatný. Atakdál!
Takže jaká je bojovitost když kladu otázku?

Jan Švejdar

Rád bych ujistil veřejnost, že dneškem přijatá opatření o uzavření škol v žádném případě neohrozí zajištění bezpečnosti v naší zemi. Situaci, kdy řada policistů - rodičů bude také řešit péči o své malé školáky, rozhodně zvládneme.

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Tady soudruh Telička měl klíště.

Pavel Telička

Tak počátkem března jsem klíště ještě nikdy neměl. Vypadá to na úrodnou sezónu.

Milouš Jakeš

Milouš Jakeš

Teď už by to, soudruzi, mělo být v pořádku všecko, poněvač s tou odbornou pomocí Jakeše - mýho syna Luboše, kerýmu bych chtěl z tohoto místa poděkovat, se mi podařilo i změnit to vochraný heslo prostě. Z 1234 na vítěznýlid.