Slavia díky dvěma penaltám otočila zápas s Olomoucí, domácím hrdinou byl dvougólový Kuchta

Fotbalisté Slavie zahájili ligové jaro vítězstvím 3:1 nad Olomoucí. Hosté sice od 15. minuty díky trefě Radima Breiteho vedli, ale Pražané dokázali i díky dvěma penaltám ještě do poločasu zápas otočit. Nejprve srovnal skóre Ondřej Kúdela, těsně před pauzou pak přidal další trefu Jan Kuchta, který se prosadil i ve druhém poločase.

Jan Kuchta ze Slavie se raduje z gólu. | Foto: Michal Krumphanzl | Zdroj: ČTK

Slavia jako jediná v ligové sezoně stále drží neporazitelnost, v nejvyšší soutěži bodovala už 26 utkání po sobě. Obhájce titulu si upevnil vedení v tabulce, před druhým Jabloncem drží náskok šesti bodů a navíc má zápas k dobru. Olomouc sedm kol nevyhrála a klesla na šestou příčku.